Josephine Langford

Josephine Langford

   

Josephine Langford Kimdir? Josephine Langford Boyu Kaç? Josephine Langford Kaç Kilogram? Josephine Langford nereli? Josephine Langford Vücut Ölçüleri Nedir? Josephine Langford Kaç yaşında? Josephine Langford Youtube? Josephine Langford Instagram? Josephine Langford TikTok? Josephine Langford ’in hayatı. Josephine Langford hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Josephine Langford Doğum Tarihi?

Josephine Langford 18 Ağustos 1997 tarihinde doğmuştur.

Josephine Langford Kaç Kilo?

Josephine Langford 55 kilogram ağırlığındadır.

Josephine Langford Boyu Kaç?

Josephine Langford boyu 167 santimetredir.

Josephine Langford Kaç Yaşında?

Josephine Langford 26 yaşındadır.

Josephine Langford Nerelidir?

Josephine Langford Avustralyalıdır.

Josephine Langford Vücut Ölçüleri Nedir?

Josephine Langford Vücut Ölçüsü 34-24-34 inç.

Josephine Langford Instagram?

Josephine Langford Instagram.

Josephine Langford Biyografisi Ve Hayatı

Josephine Langford, 18 Ağustos 1997’de Avustralya’nın Perth şehrinde doğdu. Avustralyalı bir ebeveynin en küçük çocuğudur. Annesi bir çocuk doktoru, babası ise bir doktordur.

Langford, 2013 yılında oyunculuk kariyerine başladı. İlk rolü, Avustralya televizyon dizisi “Pulse”da bir genç kızı canlandırmaktı. Daha sonra “Sisters” ve “Wolf Creek” gibi dizilerde yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Elle Fanning

Langford’un asıl çıkışı, 2019 yılında “After” filmiyle oldu. Film, Anna Todd’un aynı adlı romanından uyarlanmış bir gençlik romantizmiydi. Langford, filmde Tessa Young adlı baş karakteri canlandırdı.

“After” filmi, büyük bir gişe başarısı elde etti ve Langford’u uluslararası bir yıldız yaptı. Filmin devam filmleri “After We Collided” (2020), “After We Fell” (2021) ve “After Ever Happy” (2022) de büyük başarı elde etti.

Langford, “After” film serisinin yanı sıra “Wish Upon” (2017), “Moxie” (2021) ve “The Other Zoey” (2022) gibi filmlerde de rol aldı.

Langford, genç bir oyuncu olmasına rağmen, kısa sürede Hollywood’un en popüler yıldızlarından biri haline geldi. Yetenekli oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çeken Langford, kariyerinin başında olmasına rağmen önemli başarılar elde etti.

Paylaş