Jordyn Woods

   

Jordyn Woods Kimdir? Jordyn Woods Boyu Kaç? Jordyn Woods Kaç Kilogram? Jordyn Woods nereli? Jordyn Woods Kaç yaşında? Jordyn Woods Vücut ölçüleri. Jordyn Woods’in hayatı. Jordyn Woods hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Jordyn Woods Doğum Tarihi?

Jordyn Woods 21 Ekim 1983 tarihinde doğmuştur.

Jordyn Woods Kaç Kilo?

Jordyn Woods 68 kilogram ağırlığındadır.

Jordyn Woods Boyu Kaç?

Jordyn Woods boyu 175 santimetredir.

Jordyn Woods Kaç Yaşında?

Jordyn Woods 40 yaşındadır.

Jordyn Woods Nerelidir?

Jordyn Woods Amerikalıdır.

Jordyn Woods Vücut Ölçüleri Nedir?

Jordyn Woods Vücut Ölçüleri 42-27-41 inç.

Jordyn Woods Instagram?

Jordyn Woods Instagram.

Jordyn Woods Biyografisi Ve Hayatı

Jordyn Woods, Amerikalı model, girişimci ve sosyal medya fenomenidir. En çok Kylie Jenner’la olan arkadaşlığı ve Keeping Up With the Kardashians adlı reality şovdaki rolüyle tanınır.

Woods, 1997 yılında Kaliforniya’nın Los Angeles şehrinde doğdu. Modellik kariyerine 13 yaşında başladı ve o zamandan beri Calvin Klein, Adidas ve Kylie Cosmetics gibi markaların kampanyalarında yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Taneth Gimenez

2014 yılında Woods, Keeping Up With the Kardashians kadrosuna katıldı. 6 sezon boyunca gösteride yer aldı ve Kylie Jenner’ın yakın arkadaşıydı.

2019 yılında Woods, Khloé Kardashian’ın erkek arkadaşı Tristan Thompson ile aldatma skandalına karıştı. Skandal, Woods’un Keeping Up With the Kardashians’dan kovulmasına ve Kylie Jenner’la arkadaşlığının sona ermesine yol açtı.

Skandaldan bu yana Woods, modellik kariyerine ve iş girişimlerine odaklandı. Kendi giyim hattı Jordyn Woods x PacSun’ı kurdu ve Khloé Kardashian ile Good American giyim hattının kurucu ortağı oldu.

Woods tartışmalı bir figürdür, ancak aynı zamanda dünyanın en popüler sosyal medya fenomenlerinden biridir. Instagram’da 13,5 milyondan fazla takipçisi ve Twitter’da 2 milyondan fazla takipçisi var.

Paylaş