Jewelz Blu

Jewelz Blu

   

Jewelz Blu Kimdir? Jewelz Blu Boyu Kaç? Jewelz Blu Kaç Kilogram? Jewelz Blu nereli? Jewelz Blu Vücut Ölçüleri Nedir? Jewelz Blu Kaç yaşında? Jewelz Blu Youtube? Jewelz Blu Instagram? Jewelz Blu TikTok? Jewelz Blu ’in hayatı. Jewelz Blu hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Jewelz Blu Doğum Tarihi?

Jewelz Blu 21 Eylül 1994 tarihinde doğmuştur.

Jewelz Blu Kaç Kilo?

Jewelz Blu 50 kilogram ağırlığındadır.

Jewelz Blu Boyu Kaç?

Jewelz Blu boyu 168 santimetredir.

Jewelz Blu Kaç Yaşında?

Jewelz Blu 29 yaşındadır.

Jewelz Blu Nerelidir?

Jewelz Blu Amerikalıdır.

Jewelz Blu Vücut Ölçüleri Nedir?

Jewelz Blu Vücut Ölçüsü 32C25-34 inç.

Jewelz Blu Instagram?

Jewelz Blu Instagram.

Jewelz Blu Biyografisi Ve Hayatı

Jewelz Blu, 1994 yılında ABD’nin Kaliforniya eyaletinde dünyaya gelen bir sosyal medya fenomeni ve müzisyendir. Gerçek adı Jewelz Blu Smith’tir.

Blu, Instagram’da paylaştığı cesur fotoğraflarıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca, müzik kariyeriyle de önemli başarılar elde etmiştir.

İlgini Çekebilir!  Rafael Leao

Müzik Kariyeri

Jewelz Blu, 2019 yılında ilk single’ı “Big Booty”yi yayınladı. Şarkı, büyük bir başarı elde etti ve Billboard Hot 100 listesinde 100. sıraya kadar yükseldi.

Blu, daha sonra 2020 yılında “Booty Shake” ve 2021 yılında “Freaky” adlı single’ları yayınladı. Bu şarkılar da büyük bir başarı elde etti ve Blu’nun müzik kariyerini güçlendirdi.

Hayatı

Jewelz Blu, şu anda ABD’nin Los Angeles kentinde yaşamaktadır. Müzik kariyerine ve sosyal medya faaliyetlerine devam etmektedir.

Paylaş