Jessica Barth

Jessica Barth

   

Jessica Barth Kimdir? Jessica Barth Boyu Kaç? Jessica Barth Kaç Kilogram? Jessica Barth nereli? Jessica Barth Vücut Ölçüleri Nedir? Jessica Barth Kaç yaşında? Jessica Barth Youtube? Jessica Barth Instagram? Jessica Barth TikTok? Jessica Barth ’in hayatı. Jessica Barth hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Jessica Barth Doğum Tarihi?

Jessica Barth 12 Temmuz 1980 tarihinde doğmuştur.

Jessica Barth Kaç Kilo?

Jessica Barth 52 kilogram ağırlığındadır.

Jessica Barth Boyu Kaç?

Jessica Barth boyu 163 santimetredir.

Jessica Barth Kaç Yaşında?

Jessica Barth 43 yaşındadır.

Jessica Barth Nerelidir?

Jessica Barth Amerikalıdır.

Jessica Barth Vücut Ölçüleri Nedir?

Jessica Barth Vücut Ölçüsü 35-24-35 inç.

Jessica Barth Instagram?

Jessica Barth Instagram.

Jessica Barth Biyografisi Ve Hayatı

Jessica Barth, 12 Temmuz 1980’de Philadelphia, Pensilvanya’da doğdu. Amerikalı oyuncu ve yapımcı, rol aldığı film ve dizilerle tanınmaktadır.

Barth, oyunculuk kariyerine 2004 yılında televizyon dizisi “My Name Is Earl” ile başladı. Ardından “CSI: Crime Scene Investigation“, “Cougar Town“, “Parks and Recreation” gibi dizilerde rol aldı.

İlgini Çekebilir!  Emily Ratajkowski (Emrata)

Barth’ın en önemli rolü, Seth MacFarlane’in yönettiği ve yazdığı “Ayı Teddy” (2012) ve “Ayı Teddy 2” (2015) filmlerinde oynadığı Lori Collins karakteridir. Bu filmlerde, Mark Wahlberg’in seslendirdiği Ted adındaki konuşan ayıyı canlandırmıştır.

Barth, ayrıca “Next” (2007), “Smart People” (2008), “The Hangover Part II” (2011), “The Hangover Part III” (2013) gibi filmlerde de yer almıştır.

Barth, başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle Hollywood’un en popüler isimlerinden biridir. Kariyerinde yakaladığı başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Paylaş