Jeremy Potvin

   

Jeremy Potvin Kimdir? Jeremy Potvin Boyu Kaç? Jeremy Potvin Kaç Kilogram? Jeremy Potvin nereli? Jeremy Potvin Kaç yaşında? Jeremy Potvin Vücut ölçüleri. Jeremy Potvin’in hayatı. Jeremy Potvin hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Jeremy Potvin Boyu Kaç?

Jeremy Potvin boyu 168 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Jadon Sancho

Jeremy Potvin Kaç Kilo?

Jeremy Potvin 85kg ağırlığındadır.

Jeremy Potvin Nereli?

Jeremy Potvin Amerikalıdır.

Jeremy Potvin Doğum Tarihi Ne Zaman?

Jeremy Potvin 21 Temmuz 1989 tarihinde doğmuştur.

Jeremy Potvin Kaç Yaşında?

Jeremy Potvin 34 yaşındadır.

Jeremy Potvin Biyografisi ve Hayatı

Jeremy Potvin Pro Card’a sahip IFBB Erkek Fizik yarışmacısıdır. Jeremy Potvin, küçük yaşlardan itibaren babası ve büyükbabası gibi bir vatanseverdi. Amerika’ya olan sevgisi nedeniyle ABD Ordusu’na katılmaya ve Irak’ta asker olarak hizmet etmeye karar verdi. Irak’ta görev yapana kadar vücut geliştirmeyle hiç ilgilenmemişti. Vücut geliştirmeye tutkusu olduğunu Irak’ta fark etti.

Jeremy Potvin, Irak’tan eve döndükten sonra vücudunu geliştirmek için daha fazla antrenman yapmaya ve diyete odaklanmaya başladı. Vücudu yıllarca süren özveri ve sıkı çalışma ile çarpıcı bir şekilde değişmeye başladı.

İlgini Çekebilir!  Matteo Politano

Jeremy Potvin yarışmaya karar verdi. 2016 ‘da Olympia Erkek Fizik kategorisinde 3. oldu. Jeremy Potvin sürekli rekabet ve diyetle birlikte gelen zihinsel mücadele ve yorgunluktan dolayı rekabeti sırasında devam etmenin çok zor olduğunu itiraf etti, ancak Irak’ta yıllar boyunca geliştirdiği disiplin ve cesaret, yolda kalmasına gerçekten yardımcı oldu. Ve ilk Mr. Olympia’sındaki o bronz madalyayı aldı.

“Motivasyonum, sürekli kendimi daha iyi hale getirme arzumdan geliyor. Benim için bir uzlaşma yok çünkü her zaman geliştirilebilecek bir şey olduğuna inanıyorum. Ayrıca çevremdekilerden, ailemden, arkadaşlarımdan ve tüm destekçilerimden de motivasyon buluyorum ”.

Jeremy Potvin Instagram

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir