Jeremy Buendia

Jeremy Buendia

   

Jeremy Buendia Kimdir? Jeremy Buendia Boyu Kaç? Jeremy Buendia Kaç Kilogram? Jeremy Buendia nereli? Jeremy Buendia Kaç yaşında? Jeremy Buendia Vücut ölçüleri. Jeremy Buendia’in hayatı. Jeremy Buendia hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Jeremy Buendia Boyu Kaç?

Jeremy Buendia boyu 173 santimetredir.

Jeremy Buendia Kaç Kilo?

Jeremy Buendia 82kg ağırlığındadır.

Jeremy Buendia Nereli?

Jeremy Buendia Amerikalıdır.

Jeremy Buendia Doğum Tarihi Ne Zaman?

Jeremy Buendia 10 Ekim 1990 tarihinde doğmuştur.

Jeremy Buendia Kaç Yaşında?

Jeremy Buendia 33 yaşındadır.

Jeremy Buendia Biyografisi ve Hayatı

Jeremy Buendia çocukken amatör olarak vücut geliştirme yapan babasından ilham aldı. Jeremy Buendia küçüklükten beri çok rekabetçiydi. Başarısının ana nedenlerinden birisi rekabetçi olmasıydı. Spora ilk olarak futbolla başladı. Rekabetçi ruhuyla son sezonunda sakat olmasına rağmen büyük övgüler kazandı. Üniversite hazırlığı ve sakatlıkları nedeniyle futbolu bırakmaya karar verdi.

İlgini Çekebilir!  Kyedae

Jeremy Buendia vücut geliştirme konusunda az çok tecrübeliydi. Hazırlıklara başladı her zamankinden sıkı çalıştı ve birkaç ay sonra sahneye çıktı. 2008 INBF Capital City Natural Bodybuilding & Figure Şampiyonasına katılmıştı ve 6. oldu. Jeremy Buendia kaybetmeye alışkın olmadığı için yarışmalardan biraz uzaklaşmaya ve daha iyi bir şekilde geri dönmeye karar verdi.

Neredeyse 2 yıllık bir çalışma sonrasında daha iyi bir şekilde geri dönen Jeremy Buendia 2010 Contra Costa Şampiyonasını kazandı. Bu andan sonra vücut geliştirmenin onun yolu olduğuna karar verdi. 2010 NPC California Eyalet Vücut Geliştirme Şampiyonasında etkileyici bir 3.lük alarak bitirdi ve daha prestijli yarışmalar için hazırlıklarına devam etti.

İlk olarak, 2012 NPC California Governors Cup Şampiyonasında ikinci oldu ve aynı yıl NPC Excalibur’u kazanmayı başardı. Bundan sonra, karşılaşacağı en zorlu zorluklardan biri olan Los Angeles’taki 2013 NPC Amatör Grand Prix için hazırlanmaya başladı. Söylemeye gerek yok, gösteriyi kazandı ve ayrıca NPC Excalibur Şampiyonasında 1. sırayı almayı başardı. Bu noktada, en zorlu şovlarından bazılarını kazandıktan sonra, gözünü Pro Card’a dikti.

Jeremy Buendia, en büyük yarışmalardan biri olan 2013 NPC Gençler ABD Şampiyonası için hazırlanmaya başladı ve tam potansiyelini bir kez daha kanıtlaması uzun sürmedi. Spor salonunda birkaç ay diyet ve sıkı antrenman yaptıktan sonra, Buendia inanılmaz parçalı ve kaslı fiziğiyle sahneye çıktı ve gösteriyi kazandı ve profesyonel kartını kazandı ve IFBB Profesyonel Ligi’nde yarışmalara hak kazandı. Jeremy Buendia, bir gün Olympia’da dünyanın en iyi fizikleri arasında olacağını bildiğini ve Pro kartını aldıktan sonra resmen hayalini gerçekleştirebildiğini söyledi.

İlgini Çekebilir!  Chiara Ferragni

2013 yılında Jeremy Buendia, 2. sırada olduğu 2013 Men’s Physique Mr. Olympia’da sahneye çıkmadan önce hem IFBB Greater Gulf States Pro hem de IFBB Sacramento Pro’yu kazanarak olağanüstü sonuçlar almayı başardı. Jeremy Buendia, kaybının onu hayal kırıklığına uğrattığını ve 2. sıraya geldikten sonra bunun bir daha olmayacağından emin olduğunu söyledi. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde 2014’e IFBB San Jose Pro’da birincilik kazanarak başladı ve 2014 Erkek Fiziği Mr. Olympia’yı kazanarak kararlılığını ve çalışkanlığını dünyaya kanıtladı. Jeremy Buendia, arka arkaya 2 Olympia galibiyetiyle devam etti, gösterinin hem 2015 hem de 2016 versiyonlarında diğer rakiplerini mağlup etti ve 2015 boyunca en iyi Erkek Fiziği Mr Olympia olarak yerini sağlamlaştırdı.

Jeremy Buendia, yarışmadığı zamanlarda insanlara vücutlarını ve yaşam tarzlarını dönüştürmelerine yardımcı olacak kişisel eğitim programları sunuyor. Ayrıca çok sayıda dergide yer aldı ve aynı zamanda sosyal medyasında büyük bir takipçisi olduğu için popüler bir internet fitness simgesi. Her yerdeki insanlar onun fiziğinden ve motivasyonel sözlerinden ilham alıyor.

İlgini Çekebilir!  Allan Saint-Maximin

“Spor salonuna tek golle adım atarsınız; egzersizini öldürmek için. Bunun için endişelen. Diğer her şeyi kapıda bırakın. “

Jeremy Buendia Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

2008 INBF Capital City Natural Bodybuilding & Figure Championships – 6.

2008 INBF Capital City Natural Bodybuilding & Figure Championships – 4.

2010 NPC California State Bodybuilding Championships – 3.

2012 NPC California Governors Cup Championships – 2.

2012 NPC California Governors Cup Championships – 4.

2012 NPC Los Angeles Grand Prix Championships – 2.

2012 NPC California State Championships – 2.

2012 NPC San Francisco Championships – 7.

2012 NPC Excalibur Championships – 1.

2013 NPC Amateur Grand Prix Los Angeles – 1.

2013 NPC Amateur Grand Prix Los Angeles – 1.

2013 NPC Junior USA Championships – 1.

2013 IFBB Greater Gulf States Pro – 1.

2013 IFBB Olympia Weekend – 2.

2013 IFBB Sacramento Pro – 1.

2014 IFBB San Jose Pro – 1.

2014 IFBB Olympia Weekend – 1.

2015 IFBB Olympia Weekend – 1.

2016 IFBB Olympia Weekend – 1.

Jeremy Buendia Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir