Jeff Seid

Jeff Seid

   

Jeff Seid Kimdir? Jeff Seid Boyu Kaç? Jeff Seid Kaç Kilogram? Jeff Seid nereli? Jeff Seid Kaç yaşında? Jeff Seid Vücut ölçüleri. Jeff Seid’in hayatı. Jeff Seid hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Jeff Seid Boyu Kaç?

Jeff Seid boyu 183 santimetredir.

Jeff Seid Kaç Kilo?

Jeff Seid 93kg ağırlığındadır.

Jeff Seid Kolu Kaç Santimetredir?

Jeff Seid kolu 45 santimetredir.

Jeff Seid Göğsü Kaç Santimetredir?

Jeff Seid 128 santimetredir.

Jeff Seid Beli Kaç Santimetredir?

Jeff Seid beli 75 santimetredir.

Jeff Seid Nerelidir?

Jeff Seid Amerikalıdır.

Jeff Seid Doğum Günü Ne Zaman?

Jeff Seid 12 Haziran 1994 tarihinde doğmuştur.

Jeff Seid Biyografisi ve Hayatı?

Jeff Seid ağırlık kaldırmaya 12 yaşında başladı. Ailesinden doğum günü hediyesi olarak ağırlık seti ve “Weight Lifting For Dummies” kitabını istemiştir. Ağırlık antrenmanlarına başlayan Jeff Seid ilk başta kızları etkilemek için başladığını kabul ediyor ama artık hayatını vücuduna adadığını söylüyor.

İlgini Çekebilir!  Erica Mena

Jeff Seid okul hayatında da sporcu bir kimliğe sahipti. Üniversiteye spor bursu ile gitmeyi hedefliyordu. Okul maçında sakatlanan Jeff Seid bir süre motivasyonunu kaybetti ama yılmadı ve vücut geliştirme üzerine yoğunlaştı. Yeni motivasyonuyla yarışmalarına hazırlanan Jeff Seid tekrar bir sakatlık yaşadı ama ne olursa olsun pes etmemeye kararlıydı. İFBB PRO CARD için ilerlemeye devam etti. Amerika’nın en geç İFBB PRO CARD sahibi oldu.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir