Ivana Knoll

İvana Knöll

   

İvana Knöll Kimdir? İvana Knöll Boyu Kaç? İvana Knöll Kaç Kilogram? İvana Knöll nereli? İvana Knöll Kaç yaşında? İvana Knöll Vücut ölçüleri. İvana Knöll’in hayatı. İvana Knöll hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İvana Knöll Boyu Kaç?

İvana Knöll boyu 181 santimetredir.

İvana Knöll Kaç Kilo?

İvana Knöll 60 kg ağırlığındadır.

İvana Knöll Nereli?

İvana Knöll Almanyalıdır.

İvana Knöll Doğum Tarihi?

İvana Knöll 16 Eylül 1992 tarihinde doğmuştur.

İvana Knöll Kaç Yaşında?

İvana Knöll 31 yaşındadır.

İvana Knöll Vücut Ölçüleri Nedir?

İvana Knöll vücut ölçüleri 36-25-36 inç.

İvana Knöll Instagram?

İvana Knöll Instagram.

İvana Knöll Biyografisi Ve Hayatı

Ivana Knöll, Instagram’da 3,3 milyondan fazla takipçisi olan Hırvat bir mayo modelidir. Çarpıcı görünümü, seyahat sevgisi ve moda tutkusuyla tanınır.

Knoll, 1992 yılında Almanya da doğdu. Modellik kariyerine 16 yaşında başladı ve kısa sürede Hırvatistan’ın en çok aranan modellerinden biri oldu. 2016 yılında modellik kariyerine tam zamanlı olarak devam etmek için Miami, Florida’ya taşındı.

İlgini Çekebilir!  Alexa Chung

Knöll, Fashion Nova, PrettyLittleThing ve Boohoo gibi dünyanın en büyük mayo markalarından bazılarının kampanyalarında yer aldı. Sports Illustrated Swimsuit Issue ve Maxim gibi dergilerde de yer aldı.

Modellik kariyerine ek olarak, Knöll aynı zamanda başarılı bir etkileyicidir. Instagram’da 3,3 milyondan fazla takipçisi var ve platformunu mayo serisi KnollDoll’un yanı sıra diğer markaları tanıtmak için kullanıyor.

Knoll, birçok genç kadın için bir rol modeldir. Kendinden emin, şık ve başarılı. Geçmişiniz ne olursa olsun hayallerinizi gerçekleştirmenin mümkün olduğunu gösteriyor.

gymsozluk Instagram

Paylaş