IShowSpeed

IShowSpeed

   

IShowSpeed kimdir? IShowSpeed kaç yaşındadır? IShowSpeed gerçek adı ne? IShowSpeed nereli? IShowSpeed Boyu Kaç? IShowSpeed Kaç Kilo? IShowSpeed ve Türkiye. IShowSpeed ile ilgili aradığın her şey bu içerikte!

IShowSpeed Gerçek Adı Nedir?

IShowSpeed Gerçek adı Darren Watkins Jr.’dır

IShowSpeed Kaç Yaşında?

IShowSpeed 18 yaşındadır.

IShowSpeed Doğum Tarihi?

IShowSpeed 21 Ocak 2005 tarihinde doğmuştur.

IShowSpeed Boyu Kaç?

IShowSpeed boyu 173 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Amanda Fransson

IShowSpeed Kaç Kilo?

IShowSpeed 65 kilogram ağırlığındadır.

IShowSpeed Biyografisi ve Hayatı

Çevrimiçi takma adı IShowSpeed ​​(veya kısaca Speed) tarafından daha iyi tanınan Darren Watkins Jr. (21 Ocak 2005 doğumlu), Amerikalı bir YouTuber, yayıncı ve internet kişiliğidir. Öncelikle Roblox, Fortnite ve FIFA dahil olmak üzere video oyunları oynadığı çeşitli canlı yayınlarıyla tanınır. Ayrıca, birçok kez Twitch’ten yasaklanmasına yol açan açık sözlü ve çoğu zaman tartışmalı kişiliğiyle tanınır.

Watkins Cincinnati, Ohio’da doğdu ve büyüdü. “IShowSpeed” adlı kanalını 2017’de kaydettirdi ve ağırlıklı olarak oyun içeriği yayınladı . 2021’den 2022’ye kadar, kısmen canlı yayınlarından göz alıcı kliplerin sosyal medya platformlarında dolaşımı nedeniyle önemli bir popülerlik kazandı. 2022’de 12. Streamy Ödüllerinde Yılın Çıkış Yapan Yayıncısı seçildi.

İlgini Çekebilir!  Zac Efron

IShowSpeed, ırkçı hakaretler ve diğer saldırgan dil kullanımının yanı sıra agresif ve yıkıcı davranışları nedeniyle eleştirildi. Ayrıca şiddeti ve nefret söylemini teşvik etmekle suçlanıyor. Bu tartışmalara rağmen, IShowSpeed ​​dünyadaki en popüler YouTuber’lardan ve yayıncılardan biri olmaya devam ediyor. IShowSpeed youtube’da 17 milyon aboneye Instagram’da yaklaşık 10 milyon takipçiye sahiptir.

IShowSpeed Instagram

IShowSpeed Youtube

Gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir