Hunter Labrada

Hunter Labrada

   

Hunter Labrada Kimdir? Hunter Labrada Bel Ölçüsü Nedir? Hunter Labrada Kol Ölçüsü Nedir? Hunter Labrada Boyu Kaç? Hunter Labrada Kaç Kilogram? Hunter Labrada Göğüs Ölçüsü Nedir? Hunter Labrada nereli? Hunter Labrada Kaç yaşında? Hunter Labrada Vücut ölçüleri. Hunter Labrada’in hayatı. Hunter Labrada hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Hunter Labrada Doğum Tarihi?

Hunter Labrada 17 Mayıs 1992 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Serdar Aktolga

Hunter Labrada Kaç Kilo?

Hunter Labrada 106-111 kilogram ağırlığındadır.

Hunter Labrada Boyu Kaç?

Hunter Labrada boyu 175 santimetredir.

Hunter Labrada Kaç Yaşında?

Hunter Labrada 31 yaşındadır.

Hunter Labrada Nerelidir?

Hunter Labrada Amerikalıdır.

Hunter Labrada Göğüs Ölçüsü Nedir?

Hunter Labrada Göğüs Ölçüsü 127 santimetredir.

Hunter Labrada Kol Ölçüsü Nedir?

Hunter Labrada Kol Ölçüsü 55 santimetredir.

Hunter Labrada Bel Ölçüsü Nedir?

Hunter Labrada Bel Ölçüsü 78 santimetredir.

Hunter Labrada Instagram?

Hunter Labrada Instagram.

Hunter Labrada Biyografisi Ve Hayatı

Hunter Labrada, 17 Mayıs 1992’de ABD’nin Teksas eyaletinde doğdu. Efsanevi vücut geliştirmeci Lee Labrada ve Robin Labrada’nın oğlu olan Hunter, çocukluğundan beri vücut geliştirmeye ilgi duyuyordu. 16 yaşındayken ilk vücut geliştirme yarışmasına katıldı ve o zamandan beri birçok yarışmada dereceye girdi. 2018 yılında IFBB Pro Card’ını kazandı ve 2019 yılında Mr. Olympia yarışmasına katıldı.

İlgini Çekebilir!  Sunny Leone

Hunter Labrada, klasik vücut geliştirme tarzıyla tanınıyor. Kasları simetrik ve orantılı ve yağ oranı çok düşük. Ayrıca sahnedeki duruşu ve pozları ile dikkat çekiyor.

Hunter Labrada, sosyal medyada da oldukça aktif. Instagram’da 300 binden fazla takipçisi var ve fitness hakkındaki paylaşımları ile milyonlarca kişiye ulaşıyor.

Hunter Labrada, genç yaşına rağmen vücut geliştirme dünyasında çok başarılı bir sporcu. Gelecekte de bu başarısını sürdürmesi ve Mr. Olympia şampiyonluğu kazanması bekleniyor.

Paylaş