hunharca omurga kıtlatan doktorlar

youtube yine ana sayfama sağlam bi video düşürdü. (bkz:mesane sonda uygulaması)ndan beri bu kadar iyisine rastlamamıştım. bizde kocakarı tedavisi denilen, yapıldığında adamı sakatlayan şeyleri gavur ele alıp profesyonel bir şekilde yapıyor, yine parayı kırıyor. aşağıya bazı videolar koyuyorum. sakın ola evde denemeyin. sakat falan kalırsınız. böyle adamlara da gitmeyin abi. ne yapacakları belli olmaz. herkese bol şans.

ilk videomuz bu. videodaki er kişi gerçekten hasta. genetikten boyu aşırı uzamış ama önlemini almayınca, zayıf kalınca, omurgayı destekleyecek yağ ve kas dokusu olmadığından omurgada bir curve oluşmuş.bu ise bir dişi. bunda hastalık yok rahatlamak için bir kaç haftada bir gidiyormuş. adam bir de adjustment falan diyor sanki makineyi düzeltiyor gavur. lan kız azcık spor yapsa böyle bir derdi kalmayacak zaten. (2:26 dikkat)bu da erkek bir çocuk üzerinde uygulanışı. (5:50 dikkat)bu hatun kişiyi sadece güzel diye koydum, fazla kıtlama beklemeyin.

kütürdetilmeye çok ihtiyacım var en kısa sürede gitmeyi düşünüyorum ben de ama muhtemelen fiyatları pahalıdır
izlerken bile rahatlıyor insan mükemmel bir tedavi yöntemi
ürdün zarganasi kardesim tesekkür ediyorum bu paylasimin icin ben de böyle bir sey düsünüyordum tam üstüne denk geldi valla
bu işlemi tanıdığınız birisinin üstünüze çıkmasıyla bedavaya getirebilirsiniz

gizlilik politikası hakkımızda iletişim sss instagram telegram Height and Weight Größe und Gewicht
üyeler yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur gymsozluk sorumluluk kabul etmez