Holland Roden

Holland Roden

   

Holland Roden Kimdir? Holland Roden Boyu Kaç? Holland Roden Kaç Kilogram? Holland Roden nereli? Holland Roden Vücut Ölçüleri Nedir? Holland Roden Kaç yaşında? Holland Roden Youtube? Holland Roden Instagram? Holland Roden TikTok? Holland Roden ’in hayatı. Holland Roden hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Holland Roden Doğum Tarihi?

Holland Roden 7 Ekim 1986 tarihinde doğmuştur.

Holland Roden Kaç Kilo?

Holland Roden 53 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Jutta Leerdam

Holland Roden Boyu Kaç?

Holland Roden boyu 160 santimetredir.

Holland Roden Kaç Yaşında?

Holland Roden 37 yaşındadır.

Holland Roden Nerelidir?

Holland Roden Amerikalıdır.

Holland Roden Vücut Ölçüleri Nedir?

Holland Roden Vücut Ölçüsü 34-25-35 inç.

Holland Roden Instagram?

Holland Roden Instagram.

Holland Roden Biyografisi Ve Hayatı

Holland Marie Roden, 7 Ekim 1986’da Dallas, Teksas’ta doğdu. Amerikalı oyuncudur. MTV’nin popüler gençlik draması Teen Wolf’taki Lydia Martin rolüyle tanınmıştır.

Roden, 1999 yılında Dallas’ta bir tiyatro oyununda rol alarak oyunculuk kariyerine başladı. 2004 yılında The O.C. dizisinde küçük bir rol oynadı. 2005 yılında The Riches dizisinde iki sezon boyunca rol aldı. 2006 yılında The Secret Life of the American Teenager dizisinde bir sezon boyunca rol aldı.

İlgini Çekebilir!  Kate Kuray

2009 yılında Bring It On: Fight to the Finish filminde Sky rolüyle dikkat çekti. 2011 yılında MTV’nin popüler gençlik draması Teen Wolf’ta Lydia Martin rolünü üstlendi. Bu rolüyle büyük bir üne kavuştu. Teen Wolf dizisinde 6 sezon boyunca rol aldı.

Roden, Teen Wolf dizisinden sonra The A List, The Following ve The Originals gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2018 yılında The Chilling Adventures of Sabrina dizisinde Rosalind Walker rolünü üstlendi. Bu rolüyle eleştirmenlerden olumlu yorumlar aldı.

Roden, oyunculuk dışında hayvan hakları aktivisti olarak da bilinmektedir. PETA’nın bir sözcüsüdür ve hayvan haklarını savunan çeşitli kampanyalarda yer almaktadır.

Holland Roden, güzelliği ve oyunculuğuyla dikkat çeken bir yıldızdır. Teen Wolf dizisindeki Lydia Martin rolüyle büyük bir üne kavuşmuştur. Oyunculuk dışında hayvan hakları aktivisti olarak da bilinmektedir.

Paylaş