Heather Graham

Heather Graham

   

Heather Graham Kimdir? Heather Graham Boyu Kaç? Heather Graham Kaç Kilogram? Heather Graham nereli? Heather Graham Vücut Ölçüleri Nedir? Heather Graham Kaç yaşında? Heather Graham Youtube? Heather Graham Instagram? Heather Graham TikTok? Heather Graham ’in hayatı. Heather Graham hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Heather Graham Doğum Tarihi?

Heather Graham 29 Ocak 1970 tarihinde doğmuştur.

Heather Graham Kaç Kilo?

Heather Graham 56 kilogram ağırlığındadır.

Heather Graham Boyu Kaç?

Heather Graham boyu 173 santimetredir.

Heather Graham Kaç Yaşında?

Heather Graham 53 yaşındadır.

Heather Graham Nerelidir?

Heather Graham İrlandalıdır.

Heather Graham Vücut Ölçüleri Nedir?

Heather Graham Vücut Ölçüsü 37-25-35 inç.

Heather Graham Instagram?

Heather Graham Instagram.

Heather Graham Biyografisi Ve Hayatı

Heather Graham, 29 Ocak 1970’te Wisconsin, Milwaukee’de doğdu. İrlanda kökenli bir ailenin çocuğu olan Graham, çocukluğundan itibaren oyunculukla ilgilendi. İlk oyunculuk deneyimini 1984 yılında Mrs. Soffel adlı filmde yaşadı.

1990’lı yıllarda kariyerinde büyük bir sıçrama yapan Graham, Kalifornia Üniversitesi, Los Angeles’tan mezun olduktan sonra Hollywood’a taşındı. İlk büyük rolünü 1994 yılında Drugstore Cowboy adlı filmde aldı. Bu filmdeki performansıyla olumlu eleştiriler aldı ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Independent Spirit Ödülü’ne aday gösterildi.

İlgini Çekebilir!  Max Holloway

Graham, 1990’lı yıllarda birçok başarılı filmde rol aldı. Bu filmler arasında Austin Powers: International Man of Mystery (1997), Boogie Nights (1997), Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999), Austin Powers in Goldmember (2002), The Hangover (2009), The Hangover Part II (2011) ve The Hangover Part III (2013) yer almaktadır.

Graham, oyunculuk kariyerinin yanı sıra modellik de yapmaktadır. 1990’lı yıllarda Playboy ve Maxim gibi dergilere poz verdi. Ayrıca birçok reklam filminde yer aldı.

Graham, 2000 yılından beri Mark Ronson ile birliktedir. Çiftin bir çocuğu vardır.

Heather Graham, güzelliği ve oyunculuğuyla dikkat çeken başarılı bir Hollywood yıldızıdır. Kariyerinde daha büyük başarılara imza atacağına inancımız tamdır.

Paylaş