Hannah Jeter

Hannah Jeter

   

Hannah Jeter Kimdir? Hannah Jeter Boyu Kaç? Hannah Jeter Kaç Kilogram? Hannah Jeter nereli? Hannah Jeter Vücut Ölçüleri Nedir? Hannah Jeter Kaç yaşında? Hannah Jeter Youtube? Hannah Jeter Instagram? Hannah Jeter TikTok? Hannah Jeter ’in hayatı. Hannah Jeter hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Hannah Jeter Doğum Tarihi?

Hannah Jeter 5 Mayıs 1990 tarihinde doğmuştur.

Hannah Jeter Kaç Kilo?

Hannah Jeter 53 kilogram ağırlığındadır.

Hannah Jeter Boyu Kaç?

Hannah Jeter boyu 178 santimetredir.

Hannah Jeter Kaç Yaşında?

Hannah Jeter 33 yaşındadır.

Hannah Jeter Nerelidir?

Hannah Jeter Amerikalıdır.

Hannah Jeter Vücut Ölçüleri Nedir?

Hannah Jeter Vücut Ölçüsü 34-26-35 inç.

Hannah Jeter Instagram?

Hannah Jeter Instagram.

Hannah Jeter Biyografisi Ve Hayatı

Hannah Jeter, Amerikalı bir model ve televizyon sunucusu. En çok Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisindeki görünümleriyle tanınır, bunlardan biri 2015 baskısının kapağıdır.

Hayatı

Hannah Jeter, 5 Mayıs 1990’da ABD Virjin Adaları’nın Saint Thomas şehrinde doğdu. Annesi Deborah Davis ve babası Conn Jay Davis Sr.’dir. İki kardeşi vardır: Rachel ve Conn Jr.

İlgini Çekebilir!  LVBEL C5 

Jeter, genç yaşta modellik yapmaya başladı. 2006 yılında Polo Ralph Lauren için ilk kez podyuma çıktı. 2014 yılında Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisinde yer aldı ve 2015 yılında derginin kapağında yer alarak ünlendi.

Kariyeri

Jeter, modellik kariyerine devam ediyor. Victoria’s Secret, Guess, Ralph Lauren ve diğer birçok markayla çalıştı. Ayrıca birkaç televizyon programında da yer aldı.

Sosyal Medya

Jeter, Instagram’da 700 binden fazla takipçisi olan popüler bir sosyal medya kullanıcısıdır.

Paylaş