Hanna Orthmann

Hanna Orthmann

   

Hanna Orthmann Kimdir? Hanna Orthmann Boyu Kaç? Hanna Orthmann Kaç Kilogram? Hanna Orthmann nereli? Hanna Orthmann Vücut Ölçüleri Nedir? Hanna Orthmann Kaç yaşında? Hanna Orthmann Youtube? Hanna Orthmann Instagram? Hanna Orthmann TikTok? Hanna Orthmann ’in hayatı. Hanna Orthmann hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Hanna Orthmann Doğum Tarihi?

Hanna Orthmann 3 Ekim 1998 tarihinde doğmuştur.

Hanna Orthmann Kaç Kilo?

Hanna Orthmann 74 kilogram ağırlığındadır.

Hanna Orthmann Boyu Kaç?

Hanna Orthmann boyu 188 santimetredir.

Hanna Orthmann Kaç Yaşında?

Hanna Orthmann 25 yaşındadır.

Hanna Orthmann Nerelidir?

Hanna Orthmann Almanyalıdır.

Hanna Orthmann Vücut Ölçüleri Nedir?

Hanna Orthmann Vücut Ölçüsü bilinmemektedir.

Hanna Orthmann Instagram?

Hanna Orthmann Instagram.

Hanna Orthmann Biyografisi Ve Hayatı

Hanna Orthmann, 3 Ekim 1998 tarihinde Almanya’nın Lüdinghausen şehrinde dünyaya geldi. Smaçör pozisyonunda oynayan Orthmann, Alman milli voleybol takımının ve Türk Hava Yolları SK’nın en önemli oyuncularından biridir.

Orthmann, voleybola 10 yaşındayken başladı. 2015 yılında Almanya U18 milli takımına seçildi ve bu takımla 2015 Avrupa U18 Voleybol Şampiyonası’nda altın madalya kazandı. 2016 yılında ise Almanya U20 milli takımına seçildi ve bu takımla 2016 Avrupa U20 Voleybol Şampiyonası’nda gümüş madalya kazandı.

İlgini Çekebilir!  Celia Gabbiani

Orthmann, 2017 yılında Alman milli takımına seçildi ve bu takımla 2017 Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda bronz madalya kazandı. 2018 yılında ise Alman milli takımı ile FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde gümüş madalya kazandı.

Orthmann, 2019 yılında Türk Hava Yolları SK’ya transfer oldu. Bu takımla 2019-2020 sezonunda Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi’nde şampiyon oldu.

Orthmann, 2020 yılında FIVB Voleybol Dünya Grand Prix’sinde MVP seçildi. Bu ödül, FIVB Voleybol Dünya Grand Prix’sinde en iyi performans gösteren oyuncuya verilen bir ödüldür.

Orthmann, 24 yaşında olmasına rağmen dünyanın en iyi voleybolcularından biri olarak gösterilmektedir. Kariyeri boyunca birçok ödül kazanmış ve birçok turnuvada şampiyonluklar elde etmiştir. Orthmann, Alman milli takımının ve Türk Hava Yolları SK’nın en önemli oyuncularından biri olarak gösterilmektedir.

İlgini Çekebilir!  Mika Pauli Hakkinen

Hanna Orthmann’ın Başarıları

  • 2015 Avrupa U18 Voleybol Şampiyonası: Altın Madalya
  • 2016 Avrupa U20 Voleybol Şampiyonası: Gümüş Madalya
  • 2017 Avrupa Voleybol Şampiyonası: Bronz Madalya
  • 2018 FIVB Voleybol Milletler Ligi: Gümüş Madalya
  • 2019-2020 Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi: Şampiyonluk
  • 2020 FIVB Voleybol Dünya Grand Prix: MVP
Paylaş