Hanna Oberg

Hanna Öberg

   

Hanna Öberg Kimdir? Hanna Öberg Boyu Kaç? Hanna Öberg Kaç Kilogram? Hanna Öberg nereli? Hanna Öberg Kaç yaşında? Hanna Öberg Vücut ölçüleri. Hanna Öberg’in hayatı. Hanna Öberg hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Hanna Öberg Boyu Kaç?

Hanna Öberg boyu 158 santimetredir.

Hanna Öberg Kaç Kilo?

Hanna Öberg 61kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Emma Hix

Hanna Öberg Nereli?

Hanna Öberg İsveçlidir.

Hanna Öberg Doğum Tarihi?

Hanna Öberg 9 Mart 1989 tarihinde doğmuştur.

Hanna Öberg Kaç Yaşında?

Hanna Öberg 34 yaşındadır.

Hanna Öberg Biyografisi ve Hayatı

Hanna Öberg, İsveçli bir fitness modeli, sponsorlu sporcu ve sosyal medya fenomenidir. Fiziğinden memnun olmayan kadınları sağlıklı yaşam tarzına yönlendirmek için Instagram’da ün kazandı.

Hanna’nın motivasyonel paylaşımları, uluslararası bir hayran kitlesi oluşturmasına olanak sağlasa da, her zaman bugünkü formunda değildi. Aslında, Hanna hayatının çoğunu sağlıksız ve kötü beslenerek geçirdiğini, umutsuzca bir değişiklik yapmaya ihtiyaç duyduğunu söylüyor.

Neyse ki, 2008’de fitness’a aşık oldu ve o zamandan beri geriye bakmadı. Vücudu hakkında çok şey öğrendiğini ve sıkı egzersizlerinin ürettiği “sonuçlara bağımlı” hale geldiğini söylüyor. Hayranlarına verdiği mesaj “sıkı bir beslenme ve eğitim planı uygularken sağlıklı ve eğlenceli bir yaşam tarzı yaşayabilirsiniz” şeklindedir.

İlgini Çekebilir!  Meggan Grubb

Hanna Öberg Instagram 

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir