Guusje van Geel

Guusje van Geel

   

Guusje van Geel Kimdir? Guusje van Geel Boyu Kaç? Guusje van Geel Kaç Kilogram? Guusje van Geel nereli? Guusje van Geel Kaç yaşında? Guusje van Geel Youtube? Guusje van Geel Instagram? Guusje van Geel TikTok? Guusje van Geel’in hayatı. Guusje van Geel hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İlgini Çekebilir!  Betül Lily

Guusje van Geel Doğum Tarihi?

Guusje van Geel 20 Nisan 1999 tarihinde doğmuştur.

Guusje van Geel Kaç Kilo?

Guusje van Geel 58 kilogram ağırlığındadır.

Guusje van Geel Boyu Kaç?

Guusje van Geel boyu 167 santimetredir.

Guusje van Geel Kaç Yaşında?

Guusje van Geel 24 yaşındadır.

Guusje van Geel Nerelidir?

Guusje van Geel Hollandalıdır.

İlgini Çekebilir!  Marc Fitt

Guusje van Geel Vücut Ölçüleri Nedir?

Guusje van Geel Vücut Ölçüleri bilinmemektedir

Guusje van Geel Instagram?

Guusje van Geel Instagram.

Guusje van Geel Youtube?

Guusje van Geel Youtube.

Guusje van Geel TikTok?

Guusje van Geel TikTok.

Guusje van Geel Biyografisi Ve Hayatı

Guusje van Geel, Hollandalı bir fitness model ve YouTuber’dır. 1999 yılında doğmuştur. 169 cm boyunda ve 58 kg ağırlığındadır. Guusje van Geel, fitness tutkusuyla tanınmaktadır. YouTube kanalında fitness videoları paylaşmaktadır. Ayrıca Instagram’da 600 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Guusje van Geel, fitness modelliği ve YouTube kanalıyla birçok insanın fitness ile tanışmasını sağlamıştır.

Guusje van Geel’in fitness ile tanışması 15 yaşında olmuştur. Lisedeyken basketbol oynamaya başlamıştır. Basketbol oynarken fitness ile tanışmıştır. Fitness, Guusje van Geel’in hayatında önemli bir yere sahip olmuştur. Fitness sayesinde daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdüğünü ifade etmektedir.

İlgini Çekebilir!  Allan Saint-Maximin

Guusje van Geel, fitness modelliği ve YouTube kanalıyla birçok insanın fitness ile tanışmasını sağlamıştır. Fitness videolarında, egzersiz teknikleri, beslenme ve motivasyon hakkında bilgiler vermektedir. Guusje van Geel’in videoları, fitness ile ilgilenen insanlar için çok faydalıdır.

Guusje van Geel, fitness modelliği ve YouTube kanalıyla fitness alanında önemli bir isim olmuştur. Fitness ile ilgilenen insanlar için Guusje van Geel, bir rol modeldir.

Paylaş