Gulsah Gorgulu

Gülşah Görgülü

   

Gülşah Görgülü Kimdir? Gülşah Görgülü Boyu Kaç? Gülşah Görgülü Kaç Kilogram? Gülşah Görgülü nereli? Gülşah Görgülü Kaç yaşında? Gülşah Görgülü Vücut ölçüleri. Gülşah Görgülü’in hayatı. Gülşah Görgülü hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Gülşah Görgülü Boyu Kaç?

Gülşah Görgülü boyu 163 santimetredir.

Gülşah Görgülü Kaç Kilo?

Gülşah Görgülü podyumda 53 off sezon 58 kilogram ağırlığındadır.

Gülşah Görgülü Doğum Tarihi?

Gülşah Görgülü 1993 yılında doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Kevin Levrone

Gülşah Görgülü Biyografisi ve Hayatı

Gülşah Görgülü 1993 yılında Denizli’de doğup büyümüştür. Gülşah Görgülü 2011 yılında Yeditepe Üniversitesi Plastik sanatlar bölümünü Başarı bursu ile kazanmıştır . Yine başarı bursu ile İç mimarlık bölümü çift ana dalı yapmıştır. Üniversite eğitimiyle ile birlikte başlayan spor hayatı, kendi değişimi ile bu işe daha sıkı sarılmasını ve ileriye taşımasını sağladı.

Sanat ile devam ettirdiği akademik hayatını, spor ile birleştirmek hayatı için en büyük adım oldu. Akademi eğitimi ile kişisel antrenörlük ,ekipmanlı -ekipmansız grup pilates , fonksiyonel antrenman , kardiyo, kick box, step aerobik ,dans ,gibi çeşitli dersler vererek spor kulüplerinde uzun süre eğitmenlik yaptı. Bunun yanında Zumba Basic 1,Zumba Gold Zumba Strong eğitmenliği alarak bir çok spor tesisinde ders vermeye devam etti .

İlgini Çekebilir!  Markus Rühl

Eğitmenlik kariyeri ile birlikte 2016 yılında yarışma kariyeri için de ilk adımı atarak, Bikini Fitness Kategorisinde Türkiye de başlayan yarışma kariyerini, WABBA dünya şampiyonası, Ifbb Pro Danimarka ve Amsterdam William Bonac pro yarışmalarında da podyum yapıp çeşitli dereceler alarak devam ettirdi.

2018 yılında başladığı uzaktan eğitim programlarında amacı insanlara daha sağlıklı , pozitif ve fit bir yaşam sunmaktır. Bire bir dersleri ile beraber sürdürdüğü uzaktan eğitim kariyeri için öğrenmeye ,okumaya ,eğitim kariyerini ileriye taşımaya her zaman devam etmektedir.

Gülşah Görgülü 2022 yılında Olympia Amatör Eastern Europe yarışmasında 3.’lük ve İtalya Yamamoto Cup yarışmasında 4.’lük elde etmiştir.

Gülşah Görgülü İnstagram

Gülşah Görgülü Web Site

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir