Giulia De Lellis

Giulia De Lellis

   

Giulia De Lellis Kimdir? Giulia De Lellis Boyu Kaç? Giulia De Lellis Kaç Kilogram? Giulia De Lellis nereli? Giulia De Lellis Vücut Ölçüleri Nedir? Giulia De Lellis Kaç yaşında? Giulia De Lellis Youtube? Giulia De Lellis Instagram? Giulia De Lellis TikTok? Giulia De Lellis ’in hayatı. Giulia De Lellis hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Giulia De Lellis Doğum Tarihi?

Giulia De Lellis 15 Ocak 1996 tarihinde doğmuştur.

Giulia De Lellis Kaç Kilo?

Giulia De Lellis 54 kilogram ağırlığındadır.

Giulia De Lellis Boyu Kaç?

Giulia De Lellis boyu 169 santimetredir.

Giulia De Lellis Kaç Yaşında?

Giulia De Lellis 27 yaşındadır.

Giulia De Lellis Nerelidir?

Giulia De Lellis İtalyalıdır.

Giulia De Lellis Vücut Ölçüleri Nedir?

Giulia De Lellis Vücut Ölçüsü 31-24-36 inç.

Giulia De Lellis Instagram?

Giulia De Lellis Instagram.

Giulia De Lellis Biyografisi Ve Hayatı

Giulia De Lellis, 15 Ocak 1996’da Roma, İtalya’da doğdu. Ünlü bir İtalyan sosyal medya fenomeni, televizyon yıldızı ve yazardır.

De Lellis, 2017’de Uomini e Donne adlı bir İtalyan reality şovunda yer alarak ün kazandı. Gösteride Andrea Damante ile tanıştı ve çift kısa sürede popüler oldu. Çift, 2018’de ayrıldı, ancak ayrıldıktan sonra bile popülerliklerini sürdürdüler.

İlgini Çekebilir!  Taneth Gimenez

De Lellis, 2018’de Giulia De Lellis: La Bibbia della vita social adlı bir kitap yayınladı. Kitap, sosyal medyada başarılı olmak için ipuçları ve tavsiyeler içeriyor.

De Lellis, şu anda Uomini e Donne adlı reality şovda yer alıyor. Gösteride Andrea Damante ile tekrar bir araya geldi ve çift, gösterinin en popüler çiftlerinden biri oldu.

De Lellis, 5 milyondan fazla Instagram takipçisi ile İtalya’nın en popüler sosyal medya fenomenlerinden biridir. De Lellis, Instagram’da moda, güzellik ve yaşam tarzı hakkında içerikler paylaşıyor.

De Lellis, aynı zamanda bir iş kadını ve kendi kozmetik ve giyim markalarını yarattı. De Lellis, İtalya’nın en başarılı kadın girişimcilerinden biridir.

De Lellis, genç ve güzel bir kadın olmasının yanı sıra, aynı zamanda çok yetenekli ve başarılı bir kadındır. De Lellis, sosyal medya, televizyon ve iş dünyasında büyük bir başarı elde etti. De Lellis, İtalyan gençlerinin idolü ve ilham kaynağıdır.

Paylaş