Fraser Wilson

Fraser Wilson

   

Fraser Wilson Kimdir? Fraser Wilson Boyu Kaç? Fraser Wilson Kaç Kilogram? Fraser Wilson nereli? Fraser Wilson Kaç yaşında? Fraser Wilson Vücut ölçüleri. Fraser Wilson’in hayatı. Fraser Wilson hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Fraser Wilson Boyu Kaç?

Fraser Wilson boyu 175 santimetredir.

Fraser Wilson Kaç Kilo?

Fraser Wilson 73kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Kim Kardashian

Fraser Wilson Nereli?

Fraser Wilson Avustralyalıdır.

Fraser Wilson Doğum Tarihi?

Fraser Wilson 12 Kasım 1996 tarihinde doğmuştur.

Fraser Wilson Kaç Yaşında?

Fraser Wilson 27 yaşındadır.

Fraser Wilson Biyografisi ve Hayatı

Fraser Wilson 17 yaşında özgüvensiz bir çocuk olarak vücut geliştirmeye başladı. Fraser Wilson spor salonunda bütün stresini attığını adeta ona bir meditasyon gibi geldiği söylüyor. Spor salonundan çıktığında kendini yenilenmiş gibi hissediyormuş.

Fitness sevgisi o spor salonunda büyüdü. Tutkusunu dünyayla paylaşmak için sosyal medya hesapları kurdu ve içerikler paylaşmaya başladı. Sosyal medya ve vücudunda gösterdiği gelişimler sayesinde sponsorlar kazandı. İnstagram ve Youtube’da milyonlarca insan antrenmanlarını takip etmeye başladı. Takipçilerinin başarı öykülerini dinlemenin, gelişimlerini izlemenin onun için büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu söylüyor.Fraser Wilson daha fazla insanın gelişmesini sağlamak için ücretli kişisel eğitimler veriyor.

İlgini Çekebilir!  Milly Alcock

Fraser Wilson antrenmanların fiziksel görünüşten çok zihinsel olarak insanın sağlıklı olmasını sağladığını ve bunun fiziksel olarak elde ettiği sonuçlardan daha önemli olduğunu söylüyor.

Fraser Wilson Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir