Frank Medrano

Frank Medrano

   

Frank Medrano Kimdir? Frank Medrano Boyu Kaç? Frank Medrano Kaç Kilogram? Frank Medrano nereli? Frank Medrano Kaç yaşında? Frank Medrano Vücut ölçüleri. Frank Medrano’in hayatı. Frank Medrano hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Frank Medrano Boyu Kaç?

Frank Medrano boyu 168 santimetredir.

Frank Medrano Kaç Kilo?

Frank Medrano 70 kg ağırlığındadır.

Frank Medrano Nereli?

Frank Medrano Amerikalıdır.

Frank Medrano Doğum Tarihi?

Frank Medrano 20 Mayıs 1958 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Philippe Coutinho

Frank Medrano Kaç Yaşında?

Frank Medrano 65 yaşındadır.

Frank Medrano Vücut Ölçüleri Nedir?

Frank Medrano vücut ölçüleri 45-34-16 inç.

Frank Medrano Biyografisi Ve Hayatı

Frank Medrano, Instagram’da 2,2 milyondan fazla takipçisi olan dünyaca ünlü bir jimnastik sporcusu ve fitness eğitmenidir. İnanılmaz gücü ve dayanıklılığı ve vücut ağırlığı kondisyonunda inanılmaz başarılar sergileme yeteneği ile tanınır.

Medrano, Dominik Cumhuriyeti’nde doğdu ve genç yaşta jimnastik eğitimi almaya başladı. Kısa sürede dünyanın en iyi jimnastik sporcularından biri oldu ve antrenman videoları sosyal medyada viral oldu.

Medrano, etkileyici fiziksel yeteneklerinin yanı sıra yetenekli bir eğitmendir. Bir dizi çevrimiçi egzersiz programı ve kursu oluşturdu ve ayrıca kişisel eğitim seansları da sunuyor.

İlgini Çekebilir!  Jesse James West

Medrano, dünyanın her yerindeki insanlar için bir ilham kaynağı ve kafanıza koyarsanız her şeyin mümkün olduğunu gösterdi. O, sıkı çalışmanın ve kendini adamanın gücünün gerçek bir kanıtıdır.

Frank Medrano Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir