Frank-Grillo

Frank Grillo

   

Frank Grillo Kimdir? Frank Grillo Boyu Kaç? Frank Grillo Kaç Kilogram? Frank Grillo nereli? Frank Grillo Kaç yaşında? Frank Grillo Youtube? Frank Grillo Instagram? Frank Grillo TikTok? Frank Grillo’in hayatı. Frank Grillo hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Frank Grillo Doğum Tarihi?

Frank Grillo 8 Haziran 1965 tarihinde doğmuştur.

Frank Grillo Kaç Kilo?

Frank Grillo 78 kilogram ağırlığındadır.

Frank Grillo Boyu Kaç?

Frank Grillo boyu 179 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Karlie Kloss

Frank Grillo Kaç Yaşında?

Frank Grillo 58 yaşındadır.

Frank Grillo Nerelidir?

Frank Grillo Amerikalıdır.

Frank Grillo Vücut Ölçüleri Nedir?

Frank Grillo Vücut Ölçüleri 44-16-33 inç.

Frank Grillo Instagram?

Frank Grillo Instagram.

Frank Grillo Biyografisi Ve Hayatı

Frank Grillo, 8 Haziran 1965’te New York’ta doğdu. İtalyan ve İrlanda kökenlidir. Grillo, çocukluğunu New York’un Queens bölgesinde geçirdi. Liseden sonra New York Üniversitesi’nde işletme eğitimi aldı. Ancak kısa süre sonra oyunculuğa ilgi duymaya başladı ve oyunculuk kariyerine başladı.

Grillo, ilk olarak 1996 yılında televizyon dizisi “NYPD Blue”da küçük bir rolde oynadı. Daha sonra “The Shield”, “Prison Break”, “24” ve “The Following” gibi birçok televizyon dizisinde rol aldı.

İlgini Çekebilir!  Bethany Tomlinson

Grillo, ilk sinema filmini 2006 yılında “The Italian Job”da yaptı. Daha sonra “Warrior”, “End of Watch”, “Captain America: The Winter Soldier”, “The Purge: Anarchy”, “The Purge: Election Year”, “Avengers: Endgame” ve “The Hitman’s Wife’s Bodyguard” gibi birçok filmde rol aldı.

Grillo, aksiyon filmlerinde oynadığı rollerle tanınır. Güçlü ve karizmatik karakterleri canlandırmasıyla da bilinir. Grillo, aynı zamanda bir dövüş sanatçısıdır ve birçok dövüş filminde rol almıştır.

Grillo, evli ve iki çocuk babasıdır.

Paylaş