Fardo Popal

Fardo Popal

   

Fardo Popal Kimdir? Fardo Popal Boyu Kaç? Fardo Popal Kaç Kilogram? Fardo Popal nereli? Fardo Popal Kaç yaşında? Fardo Popal Vücut ölçüleri. Fardo Popal’in hayatı. Fardo Popal hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Fardo Popal Boyu Kaç?

Fardo Popal boyu 168 santimetredir.

Fardo Popal Kaç Kilo?

Fardo Popal 83kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Lacy Lennon

Fardo Popal Nereli?

Fardo Popal Hollandalıdır

Fardo Popal Doğum Tarihi?

Fardo Popal 25 Ocak 1996 tarihinde doğmuştur.

Fardo Popal Kaç Yaşında?

Fardo Popal 27 yaşındadır.

Fardo Popal Biyografisi ve Hayatı

İlk yıllarında Fardo zayıftı ve çoğu kişi yetersiz beslendiğini düşünüyordu. Zayıflığı başta onu rahatsız etmedi, ancak yıllar geçtikçe ve etrafındaki insanlardan daha fazla olumsuz yorumlar almaya başladığında, kısa sürede sinirlendi ve daha büyük olmanın yollarını aramaya başladı.

Kısa süre sonra spor salonuna gitmenin istediğini elde etmenin en iyi yolu olduğunu fark etti. Fardo başlangıçta 168cm boyunda 65 kg ağırlığındaydı, ancak yıllar geçtikçe ve beslenme ve diyet konusundaki bilgisi geliştikçe vücudunu hızla değiştirmeye başladı ve yeni yaşam tarzına bağlanmaya başladı.

İlgini Çekebilir!  Martyn Ford

Popal’e göre, sadece iki yılda 15 kilo saf kas kazanmayı başardı. Bu süre zarfında Fardo spor koçu olarak mezun oldu ve 2013’te fizik tedavi alanında derece kazandı. Zayıftan kaslıya olan yolculuğunun başlangıcından bu yana Fardo, giderek artan bir popülaritesi ile fitness endüstrisinde yükselen bir yıldız haline geldi. İnsanlara her gün ilham vermeye devam ediyor ve hayatlarını dönüştürmek isteyen insanlara eğitim tavsiyelerini sunuyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir