Fahri Gunes

Fahri Güneş

   

Fahri Güneş Kimdir? Fahri Güneş Boyu Kaç? Fahri Güneş Kaç Kilogram? Fahri Güneş nereli? Fahri Güneş Kaç yaşında? Fahri Güneş Vücut ölçüleri. Fahri Güneş’in hayatı. Fahri Güneş hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Fahri Güneş Boyu Kaç?

Fahri Güneş boyu 193 santimetredir.

Fahri Güneş Kaç Kilo?

Fahri Güneş 98 kilogram ağırlığındadır.

Fahri Güneş Doğum Tarihi?

Fahri Güneş 27 Kasım 1992 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Adriana Chechik

Fahri Güneş Biyografisi ve Hayatı

Fahri Güneş 27 Kasım 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Bulgaristan göçmeni bir ailenin çocuğu olan Fahri Güneş ilk okul yıllarından beri bir çok spor dalıyla ilgilenmiştir. Uzun yıllar futbol oynadıktan sonra, lise yıllarında ‘’bodybuilding’’ ile tanışmıştır. Vücut geliştirme sporuna asıl başlama sebebi ise kilo alamaması nedeni ile kilo almak amaçlı olmuştur. Daha sonrasında vücut geliştirme sayesinde kısa sürede vücudundaki değişimi çevresi ve kendisi tarafından farkedilmiş ve bu spora tam anlamıyla yönelmiştir. Lise eğitimini tamamladıktan sonra modellik sektörüne girmiş ve bir çok marka ile çalışmıştır.

Ardından Müjdat Gezen ve Cüneyt Sayıl’dan oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Oyunculuk sektörü için vücudunun fazla büyük olduğu ve zayıflaması gerektiği söylenmiştir. Bu sebep ile oyunculuğu bir kenera bırakıp tamamen kendini vücut geliştirmeye adamıştır. Vücut geliştirmeye başladıktan uzun yıllar sonra 2021 yılında ‘’Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası’’na katılmış ve ilk yarışması olmasına rağmen Men’s Physique kategorisinde şampiyon ve şampiyonalar şampiyonu olmuştur, böylece milli takıma girmeye hak kazanmıştır. Aynı yıl içerisinde İspanya’da 103 ülkenin katılımı ile gerçekleştirilen ‘’Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonası’’nda kendi kategorisinde dereceye girerek 6.lık elde etmiştir. Kendisi için büyük bir deneyim ve kariyeri için süper bir başlangıç olmuştur.

İlgini Çekebilir!  Anna Nyström

Uzun yıllar edindiği bilgiler ve tecrübeler ile çevresinden ve eriştiği kitleler tarafından danışmanlık yapması için teşvik edilmiştir. Şu anda aktif olarak bir çok öğrenciye sahip, onlara online olarak kişisel ve hedeflerine yönelik uzaktan eğitim programları hazırlayarak vücut değişimlerine öncü olmaktadır, aynı zamanda dünya çapında düzenlenen bir çok prestijli yarışmalar için hazırlık yapmaktadır.

Fahri Güneş İnstagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir