Ezgi Irem Katik 1

Ezgi İrem Katık

   

Ezgi İrem Katık Kimdir? Ezgi İrem Katık Boyu Kaç? Ezgi İrem Katık Kaç Kilogram? Ezgi İrem Katık nereli? Ezgi İrem Katık Vücut Ölçüleri Nedir? Ezgi İrem Katık Kaç yaşında? Ezgi İrem Katık Youtube? Ezgi İrem Katık Instagram? Ezgi İrem Katık TikTok? Ezgi İrem Katık’in hayatı. Ezgi İrem Katık hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İlgini Çekebilir!  Celia Gabbiani

Ezgi İrem Katık Doğum Tarihi?

Ezgi İrem Katık 6 Eylül 1999 tarihinde doğmuştur.

Ezgi İrem Katık Kaç Kilo?

Ezgi İrem Katık 105 kilogram ağırlığındadır.

Ezgi İrem Katık Boyu Kaç?

Ezgi İrem Katık boyu 158 santimetredir.

Ezgi İrem Katık Kaç Yaşında?

Ezgi İrem Katık 24 yaşındadır.

Ezgi İrem Katık Nerelidir?

Ezgi İrem Katık Ankaralıdır.

İlgini Çekebilir!  Alexis Ren

Ezgi İrem Katık Vücut Ölçüleri Nedir?

Ezgi İrem Katık Vücut Ölçüleri bilinmemektedir.

Ezgi İrem Katık Instagram?

Ezgi İrem Katık Instagram.

Ezgi İrem Katık TikTok?

Ezgi İrem Katık TikTok.

Ezgi İrem Katık Youtube?

Ezgi İrem Katık Youtube.

Ezgi İrem Katık Biyografisi Ve Hayatı

Ezgi İrem, Türkiye’nin sevilen sosyal medya fenomenlerinden biridir. 6 Eylül 1999’da Ankara’da doğmuştur. Başak burcu olan Ezgi İrem, 1.58 cm boyunda ve 103 kilodadır. İzmir’de yaşamaktadır. Beden olumlama hareketine inanmakta ve farkındalık yaratmak için içtenlikle çaba sarf etmektedir.

Sosyal medya platformlarında aktif olan Ezgi İrem, kendi Instagram, TikTok ve YouTube hesaplarında büyük beden kombinler, enerjik danslar ve ilgi çekici içerikler paylaşmaktadır. Aynı zamanda Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitiren Ezgi İrem, gelecekte hayata geçirmeyi planladığı büyük bir projesi olduğunu da belirtmiştir.

İlgini Çekebilir!  Eylül Adıgüzel

Ezgi İrem’in içten ve pozitif kişiliği, takipçileri arasında büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştur. Beden olumlama konusundaki tutumu ve sosyal medyada yayınladığı içeriklerle, kendisine olan sevgi ve saygıyı hak eden bir isim haline gelmiştir.

Paylaş