Ernest Khalimov GigaChad Sigma Adam

Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam)

   

Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) Kimdir? Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) Boyu Kaç? Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) Kaç Kilogram? Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) nereli? Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) Kaç yaşında? Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) Vücut ölçüleri. Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam)’in hayatı. Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İlgini Çekebilir!  Deniz Dülgeroğlu

Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) Boyu Kaç?

Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) boyu 203 santimetredir.

Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) Kaç Kilo?

Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) 98kg ağırlığındadır.

Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) Nereli?

Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) Rusyalıdır.

Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) Doğum Tarihi Ne Zaman?

Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) 1 Mart 1969 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Maria Pedraza

Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) Kaç Yaşında?

Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) 54 yaşındadır.

Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam) Biyografisi Ve Hayatı

Ernest Khalimov
Ernest Khalimov

Ernest Khalimov, inanılmaz derecede erkeksi fiziği nedeniyle internette bir meme haline gelen bir Rus model ve vücut geliştirmecidir. İdeal erkek örneğini tanımlamak için kullanılan bir terim olan “GigaChad” olarak sık sık anılır.

Khalimov’un şöhreti yükselişi, 2017’de bir fotoğrafının 4chan görüntü panosunda yayınlanmasıyla başladı. Fotoğraf hızla viral oldu ve Halimov kısa süre sonra “mükemmel adam” olarak anılmaya başlandı. Keskin çene çizgisi, geniş omuzları ve kaslı fiziği sayesinde hem erkeklerin hem de kadınların kıskançlığına neden oldu.

O zamandan beri Khalimov, çevrimiçi takipçilerini oluşturmaya devam etti. Instagram’da 1 milyondan fazla takipçisi var ve fotoğrafları sosyal medyada milyonlarca kez paylaşıldı. Ayrıca birkaç modellik kampanyasında yer aldı ve hatta kendi giyim serisini piyasaya sürdü.

İlgini Çekebilir!  Katherine McNamara

Halimov’un ünü büyük ölçüde fiziksel görünümünden kaynaklanırken, aynı zamanda pozitif tavrı ve espri anlayışıyla da tanınıyor. Sık sık sosyal medyada motive edici alıntılar yayınlar ve zorbalık ve vücut aşağılamaya karşı konuşur.

GigaChad
GigaChad

GigaChad bir memeden daha fazlasıdır. O bir erkeklik ve güç sembolü ve dünyanın her yerindeki insanlara kendilerinin en iyi versiyonları olmaları için ilham veriyor.

Ernest Khalimov Instagram

Gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir