Tarih:Eylül 22, 2023

Enes Batur

Enes Batur Kimdir? Enes Batur Boyu Kaç? Enes Batur Kaç Kilogram? Enes Batur nereli? Enes Batur Vücut Ölçüleri Nedir? Enes Batur Kaç yaşında? Enes Batur Youtube? Enes Batur Instagram? Enes Batur TikTok? Enes Batur ’in hayatı. Enes Batur hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Enes Batur Doğum Tarihi?

Enes Batur 9 Nisan 1998 tarihinde doğmuştur.

Enes Batur Kaç Kilo?

Enes Batur 75 kilogram ağırlığındadır.

Enes Batur Boyu Kaç?

Enes Batur boyu 180 santimetredir.

Enes Batur Kaç Yaşında?

Enes Batur 25 yaşındadır.

Enes Batur Nerelidir?

Enes Batur Ankaralıdır.

Enes Batur Vücut Ölçüleri Nedir?

Enes Batur Vücut Ölçüsü bilinmemektedir.

Enes Batur Instagram?

Enes Batur Instagram.

Enes Batur Biyografisi Ve Hayatı

Enes Batur, 9 Nisan 1998 yılında Ankara’da doğdu.

Enes Batur, YouTube’a 2014 yılında başladı. İlk videoları oyun incelemeleriydi. Daha sonra günlük vloglar, komedi videoları ve challenge videoları çekmeye başladı. Hızlı bir şekilde popülerleşen Enes Batur, kısa sürede Türkiye’nin en çok takip edilen YouTuber’larından biri oldu.

İlgini Çekebilir!  Dolly Castro

Enes Batur’un YouTube kanalında 10 milyondan fazla abonesi ve 6 milyardan fazla görüntülenmesi var.

Enes Batur, YouTube’un yanı sıra sinema ve televizyonda da yer aldı. 2017 yılında “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” filminde başrol oynadı. Film, 2017 yılında Türkiye’nin en çok izlenen filmi oldu. Enes Batur, 2018 yılında “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? 2” filminde de başrol oynadı.

Enes Batur, sosyal medyada da çok aktif. Instagram’da 10 milyondan fazla takipçisi, Twitter’da 2 milyondan fazla takipçisi ve Facebook’ta 5 milyondan fazla takipçisi var.

Enes Batur, Türkiye’nin en başarılı YouTuber’larından biri. YouTube’da milyonlarca takipçisi olan Enes Batur, aynı zamanda sinema ve televizyonda da önemli bir yere sahip.

Paylaş