Emma Watson

Emma Watson

   

Emma Watson Kimdir? Emma Watson Boyu Kaç? Emma Watson Kaç Kilogram? Emma Watson nereli? Emma Watson Vücut Ölçüleri Nedir? Emma Watson Kaç yaşında? Emma Watson Youtube? Emma Watson Instagram? Emma Watson TikTok? Emma Watson ’in hayatı. Emma Watson hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Emma Watson Doğum Tarihi?

Emma Watson 15 Nisan 1990 tarihinde doğmuştur.

Emma Watson Kaç Kilo?

Emma Watson 50 kilogram ağırlığındadır.

Emma Watson Boyu Kaç?

Emma Watson boyu 165 santimetredir.

Emma Watson Kaç Yaşında?

Emma Watson 33 yaşındadır.

Emma Watson Nerelidir?

Emma Watson Amerikalıdır.

Emma Watson Vücut Ölçüleri Nedir?

Emma Watson Vücut Ölçüsü 34-23-34 inç.

Emma Watson Instagram?

Emma Watson Instagram.

Emma Watson Biyografisi Ve Hayatı

Emma Watson, 15 Nisan 1990’da Paris, Fransa’da doğdu. İngiliz oyuncu, model ve aktivisttir. Watson, Harry Potter film serisinde canlandırdığı Hermione Granger karakteriyle tanındı.

Watson, 10 yaşındayken Harry Potter ve Felsefe Taşı filminde Hermione Granger rolüne seçildi. Film, 2001 yılında gösterime girdi ve dünya çapında büyük bir başarı elde etti. Watson, filmin başarısıyla birlikte dünya çapında üne kavuştu.

İlgini Çekebilir!  Sam Kerr

Watson, Harry Potter film serisinde toplam 8 filmde rol aldı. Filmler, tüm zamanların en çok gişe yapan film serilerinden biri oldu. Watson, filmlerdeki performansıyla birçok ödül kazandı.

Watson, Harry Potter filmlerinden sonra da birçok filmde rol aldı. Bunlardan bazıları, Bling Ring (2013), The Perks of Being a Wallflower (2012), Noah (2014), Beauty and the Beast (2017) ve Little Women (2019)’dir.

Watson, bir aktivist olarak da aktiftir. 2014 yılında Birleşmiş Milletler Kadın Birimi’nin İyi Niyet Elçisi olarak atandı. Watson, kadın hakları için mücadele ediyor ve kız çocuklarının eğitimini teşvik ediyor.

Watson, güzelliği ve zekası ile dünya çapında tanınan bir yıldızdır. Kariyeri boyunca birçok başarıya imza attı ve kadın hakları için mücadele etti. Watson, genç nesiller için bir ilham kaynağıdır.

Paylaş