Ellie Goulding

Ellie Goulding

   

Ellie Goulding Kimdir? Ellie Goulding Boyu Kaç? Ellie Goulding Kaç Kilogram? Ellie Goulding nereli? Ellie Goulding Kaç yaşında? Ellie Goulding Vücut ölçüleri. Ellie Goulding’in hayatı. Ellie Goulding hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Ellie Goulding Doğum Tarihi?

Ellie Goulding 30 Aralık 1986 tarihinde doğmuştur.

Ellie Goulding Kaç Kilo?

Ellie Goulding 56 kilogram ağırlığındadır.

Ellie Goulding Boyu Kaç?

Ellie Goulding boyu 165 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Lea Elui

Ellie Goulding Kaç Yaşında?

Ellie Goulding 34 yaşındadır.

Ellie Goulding Nerelidir?

Ellie Goulding İngilterelidir.

Ellie Goulding Vücut Ölçüleri Nedir?

Ellie Goulding Vücut Ölçüsü 35-26-35 inç.

Ellie Goulding Instagram?

Ellie Goulding Instagram.

Ellie Goulding Biyografisi Ve Hayatı

Ellie Goulding (d. 30 Aralık 1986), İngiliz şarkıcı-şarkı yazarı ve söz yazarı. 2009’da Polydor Records ile anlaşma imzaladıktan sonra ilk EP’si An Introduction to Ellie Goulding’i (2009) ve ardından ilk stüdyo albümü Lights’ı (2010) yayınladı. Lights, Birleşik Krallık’ta iki numaraya ulaştı ve “Under the Sheets”, “Figure 8” ve “Starry Eyed” dahil olmak üzere dört single çıkardı.

Goulding, 2012’de ikinci stüdyo albümü Halcyon’u yayınladı. Halcyon, Birleşik Krallık’ta bir numaraya ulaştı ve “Anything Could Happen”, “Burn” ve “Lights” dahil olmak üzere altı single çıkardı. Albüm, dünya çapında 2 milyondan fazla kopya sattı.

İlgini Çekebilir!  Muhammet Sürmeli (Yakışıklı Güvenlik)

Goulding, 2015’te üçüncü stüdyo albümü Delirium’u yayınladı. Delirium, Birleşik Krallık’ta bir numaraya ulaştı ve “Love Me Like You Do”, “On My Mind” ve “Army” dahil olmak üzere beş single çıkardı. Albüm, dünya çapında 4 milyondan fazla kopya sattı.

Goulding, 2020’de dördüncü stüdyo albümü Brightest Blue’yu yayınladı. Brightest Blue, Birleşik Krallık’ta bir numaraya ulaştı ve “Close to Me” (Dua Lipa ile), “Sixteen” ve “Easy On Me” dahil olmak üzere dört single çıkardı. Albüm, dünya çapında 2 milyondan fazla kopya sattı.

Goulding, 2010’dan beri dünya çapında 100 milyondan fazla albüm ve single sattı. O, dünyanın en çok satan sanatçılarından biri ve birçok ödül kazandı, bunlar arasında bir BRIT Ödülü, bir Grammy Ödülü ve bir MTV Video Müzik Ödülü yer alıyor.

İlgini Çekebilir!  Emily Elizabeth

Goulding, aynı zamanda hayırsever bir aktivisttir ve birçok yardım kuruluşuna destek vermektedir. O, özellikle gençlerin eğitimine ve sağlık hizmetlerine odaklanmaktadır.

Ellie Goulding, yetenekli bir şarkıcı-şarkı yazarı ve söz yazarıdır. O, dünya çapında milyonlarca hayrana sahip bir yıldızdır ve müziğiyle insanları birleştirmeye devam etmektedir.

Paylaş