Elle Fanning

Elle Fanning

   

Elle Fanning Kimdir? Elle Fanning Boyu Kaç? Elle Fanning Kaç Kilogram? Elle Fanning nereli? Elle Fanning Vücut Ölçüleri Nedir? Elle Fanning Kaç yaşında? Elle Fanning Youtube? Elle Fanning Instagram? Elle Fanning TikTok? Elle Fanning ’in hayatı. Elle Fanning hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Elle Fanning Doğum Tarihi?

Elle Fanning 9 Nisan 1998 tarihinde doğmuştur.

Elle Fanning Kaç Kilo?

Elle Fanning 59 kilogram ağırlığındadır.

Elle Fanning Boyu Kaç?

Elle Fanning boyu 175 santimetredir.

Elle Fanning Kaç Yaşında?

Elle Fanning 25 yaşındadır.

Elle Fanning Nerelidir?

Elle Fanning Amerikalıdır.

Elle Fanning Vücut Ölçüleri Nedir?

Elle Fanning Vücut Ölçüsü 34-25-35 inç.

Elle Fanning Instagram?

Elle Fanning Instagram.

Elle Fanning Biyografisi Ve Hayatı

Elle Fanning, 1998 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Georgia eyaletinde doğmuş Amerikalı bir aktristir. 2002 yılında ablası Dakota Fanning ile birlikte oynadığı The Door in the Floor filmiyle oyunculuğa başladı. Daha sonra The Cat in the Hat (2003), Babel (2006), The Curious Case of Benjamin Button (2008), Somewhere (2010), The Neon Demon (2016), The Beguiled (2017), The Great (2020) ve The Girl from Plainville (2022) gibi filmlerde rol aldı.

İlgini Çekebilir!  Alyson Hannigan

Fanning, oyunculuk kariyerinin yanı sıra moda ikonu olarak da tanınmaktadır. 2009 yılında, Chanel’in yüzü oldu. 2012 yılında, Vanity Fair’in “En İyi Giyinen 100 Kişi” listesinde yer aldı. 2013 yılında, Time dergisinin “Dünyanın En Etkili 100 Kişisi” listesinde yer aldı.

Fanning, 2014 yılında, Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye ödülüne aday gösterilen Ginger and Rosa filminde başrol oynadı. 2016 yılında, The Neon Demon filmindeki performansıyla Cannes Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne aday gösterildi.

Fanning, 2020 yılında, Hulu kanalında yayınlanan The Great adlı televizyon dizisinde Rus imparatoriçesi Katerina Büyük’ü canlandırdı. Dizide Nicholas Hoult ile birlikte rol aldı. Dizi, eleştirmenler tarafından beğeni topladı ve Fanning’in performansı övüldü.

İlgini Çekebilir!  Frida Aasen

Elle Fanning, genç yaşına rağmen çok başarılı bir aktristir. Kariyeri boyunca birçok ödüle aday gösterildi ve bazılarını da kazandı. Fanning, moda ikonu olarak da tanınmaktadır ve dünyanın en etkili insanlarından biridir.

Paylaş