Elisa Mazzucchelli

Elisa Mazzucchelli

   

Elisa Mazzucchelli Kimdir? Elisa Mazzucchelli Boyu Kaç? Elisa Mazzucchelli Kaç Kilogram? Elisa Mazzucchelli nereli? Elisa Mazzucchelli Vücut Ölçüleri Nedir? Elisa Mazzucchelli Kaç yaşında? Elisa Mazzucchelli Youtube? Elisa Mazzucchelli Instagram? Elisa Mazzucchelli TikTok? Elisa Mazzucchelli Sampdoria? Elisa Mazzucchelli ’in hayatı. Elisa Mazzucchelli hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Elisa Mazzucchelli Doğum Tarihi?

Elisa Mazzucchelli 19 Ocak 1992 tarihinde doğmuştur.

Elisa Mazzucchelli Kaç Kilo?

Elisa Mazzucchelli 55 kilogram ağırlığındadır.

Elisa Mazzucchelli Boyu Kaç?

Elisa Mazzucchelli boyu 170 santimetredir.

Elisa Mazzucchelli Kaç Yaşında?

Elisa Mazzucchelli 31 yaşındadır.

Elisa Mazzucchelli Nerelidir?

Elisa Mazzucchelli İtalyalıdır.

Elisa Mazzucchelli Vücut Ölçüleri Nedir?

Elisa Mazzucchelli Vücut Ölçüsü 34-27-36 inç.

Elisa Mazzucchelli Instagram?

Elisa Mazzucchelli Instagram.

Elisa Mazzucchelli Biyografisi Ve Hayatı

Elisa Mazzucchelli, TV sunucusu, pit lane muhabiri ve konuşmacıdır. En çok motor sporları dünyasını haber verdiği İtalyan TV programı “Avanti un altro!” için yaptığı çalışmalarla tanınır. Ayrıca Honda Moto Italia ve DrSmile için marka elçisidir.

İlgini Çekebilir!  Viktoria Kay

Mazzucchelli, İtalya’nın Salento kentinde doğdu. Televizyona geçmeden önce model olarak kariyerine başladı. Rai 2 ve Sky Sport dahil olmak üzere birkaç İtalyan TV kanalında muhabir olarak çalıştı. Ayrıca İtalyan motosiklet dergisi “Motociclismo”ya düzenli olarak katkıda bulunuyor.

Televizyondaki çalışmalarının yanı sıra, Mazzucchelli, motor sporlarında kadınların haklarını savunan tutkulu bir aktivisttir. Kadınlar Motor Kulübü üyesidir ve sporda kadınların yer almasını teşvik eden etkinliklerde düzenli olarak konuşmacı olarak yer almaktadır.

Mazzucchelli, motor sporları dünyasının yükselen bir yıldızıdır. Yetenekli ve deneyimli bir muhabirdir ve işine tutkuyla bağlıdır. Ayrıca sporda kariyer yapmak isteyen genç kadınlar için bir rol modeldir.

Paylaş