Ecenaz Ucer

Ecenaz Üçer

   

Ecenaz Üçer Kimdir? Ecenaz Üçer Boyu Kaç? Ecenaz Üçer Kaç Kilogram? Ecenaz Üçer nereli? Ecenaz Üçer Kaç yaşında? Ecenaz Üçer Vücut ölçüleri. Ecenaz Üçer’in hayatı. Ecenaz Üçer hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Ecenaz Üçer Tarihi?

Ecenaz Üçer 10 Haziran 1998 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Ramon Rocha Querioz (Ramon Dino)

Ecenaz Üçer Kaç Kilo?

Ecenaz Üçer 54 kilogram ağırlığındadır.

Ecenaz Üçer Boyu Kaç?

Ecenaz Üçer boyu 172 santimetredir.

Ecenaz Üçer Kaç Yaşında?

Ecenaz Üçer 25 yaşındadır.

Ecenaz Üçer Nerelidir?

Ecenaz Üçer Eskişehirlidir.

Ecenaz Üçer Instagram?

Ecenaz Üçer Instagram.

Ecenaz Üçer Youtube?

Ecenaz Üçer Youtube.

Ecenaz Üçer Biyografisi Ve Hayatı

Ecenaz Üçer, Türk oyuncu ve YouTuber olarak tanınan genç yeteneklerden biridir. 10 Haziran 1998 tarihinde Eskişehir’de doğan Üçer, 25 yaşındadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Üçer, iletişim alanındaki eğitimiyle kendini geliştirmiştir.

İkizler burcu olan Ecenaz Üçer, doğal güzelliği ve yetenekleriyle dikkat çekmektedir. 1,70 metre boyundaki Üçer, sahip olduğu enerjik ve neşeli kişiliğiyle de izleyicilerin kalbini kazanmıştır.

İlgini Çekebilir!  Nathan Ake

Kariyerine “Kim Milyoner Olmak İster” yarışma programıyla başlayan Ecenaz Üçer, bu platformda seyircilerin dikkatini çekmiş ve adından söz ettirmiştir. Ardından sinema dünyasına adım atan genç yetenek, “Kafalar Karışık” ve “Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta” gibi filmlerde başarılı performanslar sergilemiştir. Son olarak “Ferhat ile Şirin” dizisinde rol alarak televizyon dünyasına adım atmıştır.

Ecenaz Üçer, oyunculuğun yanı sıra voleybol sporuyla da ilgilenmiştir. Genç yaşına rağmen gösterdiği başarılar ve yetenekleriyle dikkatleri üzerine çeken Üçer, gelecekte daha birçok projede yer alacağına şüphe yoktur.

Ecenaz Üçer, gelecek dönemde “Üvey Anne” adlı bir dizi projesinde yer alacaktır. Şu anda aktif olarak Instagram kullanmaktadır, ancak YouTube kanalında bir yıldır video paylaşımı yapmamaktadır.

İlgini Çekebilir!  Dr. Güray Aydın

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir