Diletta Leotta

Diletta Leotta

   

Diletta Leotta Kimdir? Diletta Leotta Boyu Kaç? Diletta Leotta Kaç Kilogram? Diletta Leotta nereli? Diletta Leotta Vücut Ölçüleri Nedir? Diletta Leotta Kaç yaşında? Diletta Leotta Youtube? Diletta Leotta Instagram? Diletta Leotta TikTok? Diletta Leotta ’in hayatı. Diletta Leotta hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Diletta Leotta Doğum Tarihi?

Diletta Leotta 16 Ağustos 1991 tarihinde doğmuştur.

Diletta Leotta Kaç Kilo?

Diletta Leotta 53 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Kimmy Granger

Diletta Leotta Boyu Kaç?

Diletta Leotta boyu 173 santimetredir.

Diletta Leotta Kaç Yaşında?

Diletta Leotta 32 yaşındadır.

Diletta Leotta Nerelidir?

Diletta Leotta İtalyalıdır.

Diletta Leotta Vücut Ölçüleri Nedir?

Diletta Leotta Vücut Ölçüsü 35-27-38 inç.

Diletta Leotta Instagram?

Diletta Leotta Instagram.

Diletta Leotta Biyografisi Ve Hayatı

Diletta Leotta, İtalya’nın en ünlü spor spikerlerinden biridir. 16 Ağustos 1991’de Sicilya’nın Katanya kentinde doğdu. 18 yaşındayken Roma’ya taşındı ve televizyon kariyerine başladı.

Leotta, ilk olarak Sky Sport kanalında Serie B maçlarının sunuculuğunu yaptı. 2018 yılında ise DAZN kanalına transfer oldu ve Serie A maçlarının sunuculuğunu yapmaya başladı. Leotta, güzelliği ve karizmasıyla kısa sürede İtalya’nın en popüler spor spikeri haline geldi.

İlgini Çekebilir!  Furkan İmamoğlu (Marcus Greer)

Leotta, sadece spor spikeri değil aynı zamanda model ve oyuncudur. 2017 yılında İtalyan şarkıcı Fedez ile birlikte “Vorrei ma non posto” adlı şarkının klibinde oynadı. Leotta, aynı zamanda birçok İtalyan dergisinin kapağında yer aldı.

Leotta, sosyal medyada da çok aktiftir. Instagram’da 8.9 milyondan fazla takipçisi vardır. Leotta, sık sık maçlardan ve etkinliklerden fotoğraflar paylaşır.

Leotta, İtalya’nın en başarılı ve popüler kadınlarından biridir. Güzelliği, karizması ve çalışkanlığıyla birçok insanın beğenisini kazanmıştır.

Paylaş