David Laid

David Laid

   

David Laid Kimdir? David Laid Boyu Kaç? David Laid Kaç Kilogram? David Laid nereli? David Laid Kaç yaşında? David Laid Vücut ölçüleri. David Laid’in hayatı. David Laid hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

David Laid Boyu Kaç?

David Laid boyu 188 santimetredir.

David Laid Kilosu Kaç?

David Laid 90kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Samet Dinç

David Laid Nereli?

David Laid Estonyalıdır.

David Laid Doğum Tarihi?

David Laid 29 Ocak 1998 tarihinde doğmuştur.

David Laid Kaç Yaşında?

David Laid 25 yaşındadır.

David Laid Biyografisi ve Hayatı

David Laid sosyal medya ile ünlü olmuş bir sporcudur. İki yaşında babasını kazada kaybeden David Laid birkaç yıl sonra annesiyle birlikte ABD’ye taşınmıştır. Küçükken sıska olduğu için zorbalık gören David Laid oldukça özgüvensizdi.

Daha sonra skolyoz teşhisi konulan David Laid doktor tavsiyesi ile ağırlık antrenmanlarına başladı. Hala özgüven sorunları devam eden David Laid her geçen gün kütlesini artırmayı hedeflemişti. Kütlesi arttıkça yavaş yavaş özgüven sorunları da ortadan kalkıyordu.

David Laid öncelikle değişim videoları izleyerek motive olmaya başlamış. Kendi söylediğine göre Youtube da fitness videoları izleyip, yemek yiyip spora gidermiş. Sonra eve gelip tekrar video izleyip uyurmuş. Bütün yaptığı bunlar ve okula gitmek olmuş.

İlgini Çekebilir!  Mertcan Bahar

Zayıf olduğu için kolayca yağsız bir kas kütlesi elde etmeye başlayan David Laid kısa sürede gözle görülen değişimler elde etmiş. Bunun sayesinde bazı özgüven sorunları da ortadan kalkmış.

Günümüzde Youtube üzerinden bol bol içerik üreterek insanları motive etmeye çalışıyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir