David Goggins

David Goggins

   

David Goggins Kimdir? David Goggins Boyu Kaç? David Goggins Kaç Kilogram? David Goggins nereli? David Goggins Kaç yaşında? David Goggins Vücut ölçüleri. David Goggins’in hayatı. David Goggins hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

David Goggins Boyu Kaç?

David Goggins boyu 182 santimetredir.

David Goggins Kaç Kilo?

David Goggins 86 kg ağırlığındadır.

David Goggins Nereli?

David Goggins Amerikalıdır.

David Goggins Doğum Tarihi?

David Goggins 17 Şubat 1975 tarihinde doğmuştur.

David Goggins Kaç Yaşında?

David Goggins 48 yaşındadır.

İlgini Çekebilir!  Alya Vural (zeydcarey)

David Goggins Biyografisi Ve Hayatı

David Goggins Amerikalı bir ultra maraton koşucusu, ultra mesafe bisikletçisi, triatlet, konuşmacı ve yazardır. Irak Savaşı’nda görev yapan emekli bir Birleşik Devletler Deniz Kuvvetleri SEAL üyesidir. Goggins, 70’den fazla ultra mesafe yarışını tamamlamak, 24 saat içinde en çok şınav çekmek için Guinness Dünya Rekoru’nu elinde tutmak ve genç yaşta astım teşhisi konmasına rağmen Navy SEAL olarak hizmet etmek de dahil olmak üzere aşırı atletik başarılarıyla tanınır. .

Goggins, 1975’te Buffalo, New York’ta doğdu. Zor bir çocukluk geçirdi, babası tarafından zorbalığa ve tacize uğradı. Ayrıca kilo problemleriyle de mücadele etti ve bir noktada 300 pound’a ulaştı. Ancak Goggins, yirmili yaşlarının başında Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri’ne ve ardından Donanma SEAL’lerine katılarak hayatını değiştirdi.

İlgini Çekebilir!  Lauren Alexis

Donanma SEAL’lerinde Goggins, dünyadaki en fiziksel ve zihinsel olarak en zorlu eğitim programlarından biri olarak kabul edilen Cehennem Haftası’ndan üç kez geçti. Ayrıca Donanma ve Deniz Piyadeleri Başarı Madalyası ile ödüllendirildiği Irak Savaşı’nda görev yaptı.

Donanma SEAL’lerinden ayrıldıktan sonra Goggins, ultra maraton koşusuna odaklandı. Badwater 135, Western States 100 ve Ultra-Trail du Mont-Blanc gibi dünyanın en zorlu yarışlarından bazılarında yarıştı. Runner’s World dergisi tarafından “Koşmanın Kahramanı” seçilmesi de dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

Atletik başarılarına ek olarak, Goggins aynı zamanda aranan bir konuşmacıdır. Zorlukların üstesinden gelme ve hedeflerine ulaşma öyküsünü dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerle paylaşıyor. Her ikisi de New York Times’ın en çok satanları olan Can’t Hurt Me ve Never Finished adlı iki kitabın yazarıdır.

İlgini Çekebilir!  Samara Weaving

David Goggins, dünyanın her yerinden insanlar için bir ilham kaynağı. Kendinizi sınırlarınızın ötesine zorlamaya istekliyseniz, her şeyin mümkün olduğunu gösteriyor. O, insan ruhunun gücünün canlı bir örneğidir.

David Goggins Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş