Danielle Robertson

Danielle Robertson

   

Danielle Robertson Kimdir? Danielle Robertson Boyu Kaç? Danielle Robertson Kaç Kilogram? Danielle Robertson nereli? Danielle Robertson Kaç yaşında? Danielle Robertson Vücut ölçüleri. Danielle Robertson’in hayatı. Danielle Robertson hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Danielle Robertson Boyu Kaç?

Danielle Robertson boyu 180 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Abella Danger

Danielle Robertson Kaç Kilo?

Danielle Robertson 55kg ağırlığındadır.

Danielle Robertson Nereli?

Danielle Robertson Avustralyalıdır.

Danielle Robertson Doğum Tarihi?

Danielle Robertson 26 Eylül 1994 tarihinde doğmuştur.

Danielle Robertson Kaç Yaşında?

Danielle Robertson 29 yaşındadır.

Danielle Robertson Instagram’da Tanındığı Ad?

Danielle Robertsoninstagram’da tanındığı ad dannibelle’dir.

Danielle Robertson Biyografisi ve Hayatı

Danielle Robertson’ın rekabetçilik tutkusu, alışılmadık bir olayın ardından doğdu. İlkokul kros karnavalı sırasında, Danielle’in en iyi arkadaşı ona “çok daha eğlenceli olacağı için” birlikte bir yarış yapmasını önerdi  .

Danielle’in arkadaşının ona söylemediği şey, sırf kazanabilmek için yarışın son 50 metresini koşarak hile yapacağıydı. Danielle’in kendi sözleriyle;

Arkadaşının ne yaptığını gören Danielle, aşırı derecede sinirlendi ve hayal kırıklığına uğradı. Danielle, bir daha asla ikinci olmaya razı olmayacağını anlaması, bu güvensizlik anında oldu. Rekabetçi duygusunu geliştirdikten sonra  , Danielle atletizm sporcusu olmaya başladı. Sporda mükemmelleşmesi çok uzun sürmed. Alanındaki en iyi genç atletlerden biri oldu. On yıldan fazla bir süredir Danielle atletizm ve spor için güçlü bir tutkuya sahipti. Bu süre boyunca, güçlü, zinde ve hızlı bir vücudu korumak için spor salonunda sıkı bir şekilde çalıştı. Danielle’in zindelik ve ağırlık antrenmanına olan tutkusu yavaş yavaş güçlendi.

İlgini Çekebilir!  Cihan Albayrak

Sonunda, kişisel bir eğitmen olarak tam zamanlı spor yapmakla ilgilenmeye başladı. Danielle’in fitness hedeflerine ulaşma yolu çok kolaydı. Bu süre zarfında kriminoloji uzmanı olmak için okuyordu. Bu, Danielle’den çok fazla boş zaman aldı, ancak yine de spor salonunda güçlü ve fit bir vücut oluşturmak için sıkı çalışmayı sürdürdü. Ayrıca kişisel antrenör sertifikasını almaya çalıştı ve sonunda bunu başardı. Danielle’in zindeliğe olan aşkı, sonunda sağlık, zindelik ve yaşam tarzıyla ilgili içeriği paylaştığı sosyal medya hesaplarını oluşturmasına yol açtı. Harika resimleri ve videolarıyla Danielle, sayfalarına hızla sayısız takipçi çekti. Yavaş yavaş Avustralya’daki fitness sahnesinin zirvesine çıkarken bu sayı artmaya devam etti. Danielle Robertson instagram’da dannibelle kullanıcı adıyla 1 milyon takipçiye, youtube’da 114bin aboneye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir