Danielle Campbell

Danielle Campbell

   

Danielle Campbell Kimdir? Danielle Campbell Boyu Kaç? Danielle Campbell Kaç Kilogram? Danielle Campbell nereli? Danielle Campbell Vücut Ölçüleri Nedir? Danielle Campbell Kaç yaşında? Danielle Campbell Youtube? Danielle Campbell Instagram? Danielle Campbell TikTok? Danielle Campbell ’in hayatı. Danielle Campbell hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Danielle Campbell Doğum Tarihi?

Danielle Campbell 30 Ocak 1995 tarihinde doğmuştur.

Danielle Campbell Kaç Kilo?

Danielle Campbell 54 kilogram ağırlığındadır.

Danielle Campbell Boyu Kaç?

Danielle Campbell boyu 160 santimetredir.

Danielle Campbell Kaç Yaşında?

Danielle Campbell 28 yaşındadır.

Danielle Campbell Nerelidir?

Danielle Campbell Amerikalıdır.

Danielle Campbell Vücut Ölçüleri Nedir?

Danielle Campbell Vücut Ölçüsü 35-25-33 inç.

Danielle Campbell Instagram?

Danielle Campbell Instagram.

Danielle Campbell Biyografisi Ve Hayatı

Campbell, 2013 yılında The CW’nin “The Vampire Diaries” dizisinin spin-off’u olan “The Originals” dizisinde Davina Claire rolünü canlandırmaya başlamıştır. Bu rolüyle büyük bir hayran kitlesi elde eden Campbell, dizinin 2016 yılında final yapmasına kadar kadroda yer almıştır.

İlgini Çekebilir!  Sky Bri

Campbell, The Originals’ın yanı sıra “Marvel’s Runaways”, “Knightfall” ve “Tell Me a Story” gibi dizilerde de rol almıştır. Ayrıca “Madea’s Witness Protection” ve “The Poker House” gibi filmlerde de yer almıştır.

Campbell, genç yaşına rağmen başarılı bir kariyere sahip bir oyuncudur. Oyunculuğu, güzelliği ve sempatik kişiliğiyle birçok hayrana sahip olan Campbell, Hollywood’un yükselen yıldızlarından biri olarak gösterilmektedir.

Paylaş