Chandler Hallow

Chandler Hallow

   

Chandler Hallow Kimdir? Chandler Hallow Boyu Kaç? Chandler Hallow Kaç Kilogram? Chandler Hallow nereli? Chandler Hallow Kaç yaşında? Chandler Hallow Vücut ölçüleri. Chandler Hallow’in hayatı. Chandler Hallow hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Chandler Hallow Boyu Kaç?

Chandler Hallow boyu 195 santimetredir.

Chandler Hallow Kaç Kilo?

Chandler Hallow 78 kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Mahmut Alan

Chandler Hallow Nereli?

Chandler Hallow Amerikalıdır.

Chandler Hallow Doğum Tarihi?

Chandler Hallow 3 Aralık 1998 tarihinde doğmuştur.

Chandler Hallow Kaç Yaşında?

Chandler Hallow 25 yaşındadır.

Chandler Hallow Biyografisi Ve Hayatı

Chandler Hallow, MrBeast kanalında sık sık ortak çalışan ve kanalın önemli bir üyesi olan ve Jimmy’nin 2018 ve sonrasındaki birçok videosunda yer alan bir YouTube yıldızıdır. Mizah anlayışı, meydan okumak için her şeyi yapmaya istekli olması ve şakalara olan sevgisiyle tanınır.

Hallow, 3 Aralık 1998’de Kuzey Karolina, Greenville’de doğdu. JS Rose Lisesi’nde okudu ve mezun oldu ve daha sonra Murfreesboro’daki Chowan Üniversitesi’nden mezun oldu. 2018’de Chowan University Hawks için beyzbol oynamaya başladı.

İlgini Çekebilir!  Sıla Dündar

Hallow, MrBeast’in kanalındaki ilk görünüşü “We Are Better Than Dude Perfect” videosundaydı. O zamandan beri, “Dev Top Havuzunda 50 Saat Harcadım”, “Sümük Dolu Bir Odada 24 Saat Harcadım” ve “24 Saatte 100.000 Dolar Verdim” gibi düzinelerce başka MrBeast videosunda yer aldı.

Hallow da kendi başına başarılı bir YouTuber. Kanalının 5 milyondan fazla abonesi var ve videoları 1 milyardan fazla görüntülendi. Şaka videoları, meydan okuma videoları ve tepki videoları ile tanınır.

Hallow, YouTube ve sosyal medya dünyasında yükselen bir yıldızdır. Mizahı, meydan okumak için her şeyi yapmaya istekli olması ve şakalara olan sevgisiyle tanınır. Önümüzdeki yıllarda da başarılı olmaya devam edeceği kesin.

Chandler Hallow Instagram

İlgini Çekebilir!  Hanna Öberg

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir