Celia Gabbiani

Celia Gabbiani

   

Celia Gabbiani Kimdir? Celia Gabbiani Boyu Kaç? Celia Gabbiani Kaç Kilogram? Celia Gabbiani nereli? Celia Gabbiani Kaç yaşında? Celia Gabbiani Vücut ölçüleri. Celia Gabbiani’in hayatı. Celia Gabbiani hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Celia Gabbiani Boyu Kaç?

Celia Gabbiani boyu 156 santimetredir.

Celia Gabbiani Kaç Kilo?

Celia Gabbiani 57kg ağırlığındadır.

Celia Gabbiani Nereli?

Celia Gabbiani Fransalıdır.

Celia Gabbiani Doğum Tarihi?

Celia Gabbiani 1990 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Mikayla Demaiter

Celia Gabbiani Kaç Yaşında?

Celia Gabbiani 33 yaşındadır.

Celia Gabbiani Tam Adı?

Celia Gabbiani tam adı Cecilia Gabbiani’dir.

Celia Gabbiani Biyografisi ve Hayatı

1990’da Marmande, Fransa’da doğan Celia Gabbiani, 6 yaşındayken ablası tarafından sporla tanıştırıldı. Cecilia’ya göre, her şeyin nasıl başladığını hatırlamıyor, ancak erken yaşlarda rekabet etme arzusunu fark ettiğini söylüyor. Celia, 10 yaşında kız kardeşi ile birlikte yüzmeye başladı ve 13 yaşındayken yarışmaya başladı. Sonunda kız kardeşi pes etti, ancak Celia birkaç yıl daha profesyonel olarak yüzmeye devam etti. Celia, 19 yaşındayken cankurtaran diplomasını almak için Toulouse’a taşındı. Bu süre zarfında yüzme yarışmalarına katılmayı bıraktı ve iş aramaya başladı. 3 yılını Toulouse’da geçirdi, farklı alanlarda deneyim kazandı ve yeni insanlarla tanıştı. Celia, profesyonel bir yüzücü olmasının yanı sıra, o dönemde bir makyaj sanatçısıydı.

İlgini Çekebilir!  Eddie Nketiah

Toulouse’dayken Celia ehliyet sınavı için başvuruyordu. CrossFit eğitmeni Patrick Monoyer’in oğlu olan eğitmeni Erick Monoyer’den CrossFit’i öğrendi ve ona sporda başarılı olma potansiyeli olduğunu söyledi. Celia, her zaman maceracı bir insan olduğunu ve her şeyi denemekten hoşlandığını, bu yüzden denemeye karar verdiğini söyledi. Celia için özel programlar geliştirmeye başlayan Patrick’in rehberliğinde CrossFit Chin Menton’da eğitime başladı. Koçu sayesinde tüm CrossFit egzersizlerinde hızlı bir şekilde ilerleyebildiğini ve yakında yarışmaya hazır olduğunu söyledi. 23 yaşındayken Celia , CrossFit’i en büyük önceliği haline getirmeye odaklandığı için yüzmeyi unuttu.

İlk yarışması 3 ay sonra 2013 İlkbaharında geldi ve Celia ağır ağırlıklarla ilgili bir sorunu olduğunu fark etti. Halter yapmaya alışkın değildi ve bu yüzden sadece Throwdowns Europe’a hak kazanmayı başardı. Bu noktada bir spor salonuna katıldı ve zayıf noktalarını ortaya çıkarmak ve sonunda bir güç yarışmasını kazanmak için daha ağır ağırlıkları kaldırmaya başladı. Celia’ya göre, tüm kuvvet antrenmanları onun vücut şeklini değiştirdi ve ebeveynleri ve arkadaşları onun dönüşümünü pek desteklemiyorlardı. Hayatının o döneminde arkadaşları ve ailesi ona çok kaslı hale geldiğini söyledi.

İlgini Çekebilir!  Halil Özışık

Bu yüzden sporu tamamen bırakmayı düşündü. Ancak Celia yorumlardan bağımsız olarak eğitime devam etti ve şunları söyledi; Kendi kendime dedim, kendimi feda edeceğim. Daha kaslı bir vücuda sahip olmayı tercih ediyorum ve kaslı bir kızın neden kadınsı olamayacağını bilmiyorum. “

Celia yarışmalarına devam etti ve iyi sonuçlar elde etti. Ayrıca yolculuğunu internet üzerinden takipçileriyle paylaşmaya başladı. Gelecekte Celia, ilham kaynaklarından biri olan Andrea Ager gibi, CrossFit’te başarılı olmak ve dünya çapında tanınmak istiyor .

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir