Cassandre Davis

Cassandre Davis

   

Cassandre Davis Kimdir? Cassandre Davis Boyu Kaç? Cassandre Davis Kaç Kilogram? Cassandre Davis nereli? Cassandre Davis Vücut Ölçüleri Nedir? Cassandre Davis Kaç yaşında? Cassandre Davis Youtube? Cassandre Davis Instagram? Cassandre Davis TikTok? Cassandre Davis ’in hayatı. Cassandre Davis hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Cassandre Davis Doğum Tarihi?

Cassandre Davis 9 Ağustos 1987 tarihinde doğmuştur.

Cassandre Davis Kaç Kilo?

Cassandre Davis 65 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Anna Kournikova

Cassandre Davis Boyu Kaç?

Cassandre Davis boyu 170 santimetredir.

Cassandre Davis Kaç Yaşında?

Cassandre Davis 36 yaşındadır.

Cassandre Davis Nerelidir?

Cassandre Davis Amerikalıdır.

Cassandre Davis Vücut Ölçüleri Nedir?

Cassandre Davis Vücut Ölçüsü 33-25-36 inç.

Cassandre Davis Instagram?

Cassandre Davis Instagram.

Cassandre Davis Biyografisi Ve Hayatı

Cassandre Davis, 1990 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde doğdu. Modellik ve fitness eğitmenliği yapan Davis, dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile yaşadığı ilişkiyle adını duyurdu.

Kariyeri

Cassandre Davis, modellik kariyerine 2010 yılında başladı. Başlangıçta küçük çaplı projelerde yer alan Davis, zamanla büyük markalarla çalışmaya başladı. Özellikle bikini ve iç giyim firmalarının favori modellerinden biri haline geldi.

İlgini Çekebilir!  Maude Apatow

Davis, fitness eğitmenliği de yapıyor. Kendi adını taşıyan bir fitness uygulaması ve web sitesi bulunan Davis, takipçilerine beslenme ve spor programları sunuyor.

Cristiano Ronaldo İlişkisi

Cassandre Davis, 2016 yılında dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile ilişki yaşamaya başladı. İkilinin Ibiza’da birlikte tatil yaptığı iddiaları basına yansıyınca Davis, kısa sürede dünyanın gündemine oturdu.

Davis ve Ronaldo’nun ilişkisi, kısa süre sonra sona erdi. Ancak Davis, bu ilişki sayesinde büyük bir popülerlik kazandı.

Sosyal Medya

Cassandre Davis, sosyal medyada oldukça aktif. Instagram’da 1,3 milyon takipçisi bulunan Davis, sık sık cesur pozlarını paylaşıyor.

Cassandre Davis, modellik ve fitness eğitmenliği yapan başarılı bir kadın. Cristiano Ronaldo ile yaşadığı ilişkiyle adını duyursa da, kendi ayakları üzerinde durmayı başaran bir isim.

Paylaş