Cass Martin

Cass Martin

   

Cass Martin Kimdir? Cass Martin Boyu Kaç? Cass Martin Kaç Kilogram? Cass Martin nereli? Cass Martin Kaç yaşında? Cass Martin Vücut ölçüleri. Cass Martin’in hayatı. Cass Martin hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Cass Martin Boyu Kaç?

Cass Martin boyu 165 santimetredir.

Cass Martin Kaç Kilo?

Cass Martin 61kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Caitlin Carmichael

Cass Martin Nereli?

Cass Martin Amerikalıdır.

Cass Martin Doğum Tarihi?

Cass Martin 22 Nisan 1990 tarihinde doğmuştur.

Cass Martin Kaç Yaşında?

Cass Martin 33 yaşındadır.

Cass Martin Biyografisi ve Hayatı

Cass her zaman doğal olarak zayıf büyümüş olsa da, çocukken bir fitness tutkunu değildi. Ayrıca tipik bir genç kız değildi. Spora daha çok ilgi duyuyordu ve çok farklı hobileri vardı. Okuldan mezun olduktan sonra Cass, erkek arkadaşının yanında tam zamanlı bir inşaat işçisi olarak çalışmaya başladı. Cass, fitness endüstrisinin her zaman farkındaydı. Ancak, o sadece onun kadın vücut geliştirme simgesi Jamie Eason’u bir derginin kapağında gördükten sonra fitness yapmaya yönlendi.

Kaslı bir kadın fiziğini ilk kez görmüştü ve hemen, zayıflamak ve kas kütlesi kazanmak için motivasyon kazandı. Bu noktada Cass, fitness ikonunun vücuduna benzer bir fizik inşa etmeye karar verdi. 23 yaşında spor salonunda antrenman yapmaya başladı. Sıkı çalışma, kararlılık ve fitness takıntılı erkek arkadaşının yardımıyla Cass fiziğinde ciddi ilerleme kaydetti.

İlgini Çekebilir!  Grizzoworld

Vücut geliştirme dünyasına girdikten sonra sporun efsanelerinin farkına varması uzun sürmedi. Ronnie Coleman‘ın ağırlık kaldırdığı bir video izledi ve Olympia efsanesinin kaba kuvvetinden ilham aldı.

Ronnie‘nin gücü ve karizmasından büyülenerek kaldırdığı ağırlıkları artırmak istediğini biliyordu. Bu noktada, Cass yeni hedefine ulaşmak için daha ağır ağırlıklarla antrenman yapmaya başladı. Birkaç ay sonra, Cass’in vücut geliştirme tutkusu zirveye çıktı çalışmaya aşık olmuştu.

Cass boş zamanlarında fitness sporcularının sosyal medyadaki yolculuğunu takip etmeye başladı. Dana Linn Bailey gibi kadın sporcuları örnke almaya başladı. Cass fiziğini geliştirmeye devam etti. Güçlü bir fizik oluşturma hedefini gerçekleştirdikten sonra, estetiğiyle tanınması uzun sürmedi.

2016’nın başında Cass, fitness tutkusunu başkalarıyla paylaşmayı amaçlayan bir Instagram profili oluşturdu. Ancak böyle bir büyüm beklemiyordu. Neredeyse anında hayranlarının ilgisini çekmeye başladı. Birçok takipçisi kaslı ve güçlüyken kadınsı kalabildiğine hayran kaldı. Cass, 2016’nın sonunda çok sayıda çevrimiçi takipçi kazandı. Sonuç olarak, modern çağın tartışmasız en büyük kadın fitness femonenlerinden birisi haline geldi. Vücut geliştirmeye olan tutkusundan dolayı, Cass artık tüm internetteki vücut geliştirme forumlarında beğeniliyor.

İlgini Çekebilir!  Zozibini Tunzi

Cass Martin Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir