Cara Delevingne

Cara Delevingne

   

Cara Delevingne Kimdir? Cara Delevingne Boyu Kaç? Cara Delevingne Kaç Kilogram? Cara Delevingne nereli? Cara Delevingne Kaç yaşında? Cara Delevingne Vücut ölçüleri. Cara Delevingne’in hayatı. Cara Delevingne hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Cara Delevingne Doğum Tarihi?

Cara Delevingne 12 Ağustos 1992 tarihinde doğmuştur.

Cara Delevingne Kaç Kilo?

Cara Delevingne 51 kilogram ağırlığındadır.

Cara Delevingne Boyu Kaç?

Cara Delevingne boyu 173 santimetredir.

Cara Delevingne Kaç Yaşında?

Cara Delevingne 31 yaşındadır.

Cara Delevingne Nerelidir?

Cara Delevingne İngilterelidir.

Cara Delevingne Vücut Ölçüleri Nedir?

Cara Delevingne Vücut Ölçüleri 32-24-34 inç.

Cara Delevingne Instagram?

Cara Delevingne Instagram.

Cara Delevingne Biyografisi Ve Hayatı

Cara Delevingne, 12 Ağustos 1992’de Londra’da doğdu. İngiliz model, oyuncu ve şarkıcı. Kariyerine model olarak başladı ve 2012’de Burberry’nin İlkbahar/Yaz kampanyasında yer alarak dünya çapında ün kazandı. Delevingne, Victoria’s Secret Fashion Show’da podyuma çıkan ilk İngiliz model oldu.

İlgini Çekebilir!  Lili Reinhart

Delevingne, oyunculuk kariyerine 2012 yılında Anna Karenina filminde Prenses Sorokina rolüyle başladı. Ardından Paper Towns, Suicide Squad, Valerian and the City of a Thousand Planets, Paper Towns, Carnival Row ve Life in a Year gibi filmlerde rol aldı.

Delevingne, şarkıcı olarak da kariyerine başladı. 2015 yılında ilk single’ı “I Feel Everything”ı yayınladı. Ardından 2017 yılında ilk EP’si “Anarchy”yi yayınladı.

Delevingne, LGBT hakları savunucusudur. 2015 yılında bir röportajında biseksüel olduğunu açıklamıştır.

Delevingne, moda dünyasının en önemli isimlerinden biridir. Vogue, Harper’s Bazaar, Elle gibi dergilerin kapaklarında yer aldı. Ayrıca Chanel, Burberry, Dior gibi dünyaca ünlü markaların kampanyalarında yer aldı.

Delevingne, aynı zamanda bir sosyal medya fenomenidir. Instagram’da 42,4 milyon takipçisi vardır.

İlgini Çekebilir!  Alessandra Ambrosio

Cara Delevingne, güzelliği, zekası ve özgünlüğü ile tüm dünyada tanınan bir yıldızdır. Kariyeri boyunca birçok başarıya imza atmış ve moda, oyunculuk ve müzik dünyasında önemli bir yer edinmiştir.

Paylaş