Brie-Larson

Brie Larson

   

Brie Larson Kimdir? Brie Larson Boyu Kaç? Brie Larson Kaç Kilogram? Brie Larson nereli? Brie Larson Kaç yaşında? Brie Larson Youtube? Brie Larson Instagram? Brie Larson TikTok? Brie Larson’in hayatı. Brie Larson hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Brie Larson Doğum Tarihi?

Brie Larson 1 Ekim 1989 tarihinde doğmuştur.

Brie Larson Kaç Kilo?

Brie Larson 58 kilogram ağırlığındadır.

Brie Larson Boyu Kaç?

Brie Larson boyu 170 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Ahmet Cihan (ahmetagatv)

Brie Larson Kaç Yaşında?

Brie Larson 34 yaşındadır.

Brie Larson Nerelidir?

Brie Larson Amerikalıdır.

Brie Larson Vücut Ölçüleri Nedir?

Brie Larson Vücut Ölçüleri 34-24-35 inç.

Brie Larson Instagram?

Brie Larson Instagram.

Brie Larson Biyografisi Ve Hayatı

Brie Larson, 1 Ekim 1989’da Sacramento, Kaliforniya’da doğdu. Amerikalı aktris ve film yapımcısıdır.

Larson, 1998 yılında çocuk oyuncu olarak kariyerine başladı. İlk olarak, Disney Channel’ın sitcom dizisi “Raising Dad”de oynadı. Daha sonra, “21 Jump Street”, “Scott Pilgrim vs. the World” ve “The Spectacular Now” gibi filmlerde rol aldı.

2015 yılında, Larson, Marvel Studios’un süper kahraman filmi “Captain Marvel”de başrol oynadı. Film, dünya çapında 1 milyar dolardan fazla gişe hasılatı elde etti. Larson, bu rolüyle En İyi Kadın Oyuncu dalında Akademi Ödülü’ne aday gösterildi.

İlgini Çekebilir!  Lean Beef Patty

Larson, aynı zamanda bir film yapımcısıdır. 2017 yılında, “Unicorn Store” adlı ilk uzun metrajlı filmini yönetti ve başrolünü oynadı. Film, Sundance Film Festivali’nde gösterildi ve olumlu eleştiriler aldı.

Larson, sosyal sorumluluk projelerine de aktif olarak katılıyor. 2016 yılında, Time dergisi tarafından dünyanın en etkili 100 kişisinden biri seçildi.

Brie Larson, yetenekli bir aktris ve film yapımcısıdır. Güçlü karakterleri canlandırmadaki yeteneğiyle tanınmaktadır. Larson, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine de aktif olarak katılıyor.

Paylaş