Blessing Awodibu

Blessing Awodibu

   

Blessing Awodibu Kimdir? Blessing Awodibu Boyu Kaç? Blessing Awodibu Kaç Kilogram? Blessing Awodibu nereli? Blessing Awodibu Kaç yaşında? Blessing Awodibu Vücut ölçüleri. Blessing Awodibu’in hayatı. Blessing Awodibu hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Blessing Awodibu Boyu Kaç?

Blessing Awodibu boyu 178 santimetredir.

Blessing Awodibu Kaç Kilo?

Blessing Awodibu 110kg ağırlığındadır.

Blessing Awodibu Nereli?

Blessing Awodibu İrlandalıdır.

Blessing Awodibu Doğum Tarihi Ne Zaman?

Blessing Awodibu 20 Eylül 1991 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Brian Shaw

Blessing Awodibu Kaç Yaşında?

Blessing Awodibu 32 yaşındadır.

Blessing Awodibu Biyografisi ve Hayatı

Blessing Awodibu kilo alamayan zayıf bir çocuktu. İnsanların alay edeceğini düşünerek plajda üstünü çıkarmaya bile korkardı. Vücudunu geliştirmenin bir yolunu arayan Blessing Awodibu spor salonuna parası yetmediği için bahçesinde derme çatma bir antrenman alanı oluşturdu. Blessing Awodibu vücudunda oldukça iyi gelişmeler gördü. Buna rağmen vücut geliştirmeyi hobi olarak yapmak istiyordu. Önceliği iyi bir üniversiteden yüksek notlarla mezun olmaktı. İyi bir üniversiteye gidemeyince önceliği değişti. Blessing Awodibu bu durumu şöyle ifade ediyor “Spor salonu maalesef işler yolunda gitmeyene ve üniversite hayallerim suya düşene kadar tek hobimdi. Ben bir iş bulamadım. Kendimle ne yapacağımı bilmiyordum.”

İlgini Çekebilir!  Emily Rinaudo

Blessing Awodibu akademik hayalleri paramparça olunca kendini ağırlıkların arasında buldu. O andan itibaren artık ciddi bir şekilde çalışıyordu. 18 yaşına geldiğinde kaslı ve güçlü bir vücut elde etmişti. Bu vücudu bir yarışmaya katılarak test etmeye karar verdi. Blessing Awodibu katıldığı yarışmada 4. oldu ve mükemmel bir deneyim kazandı. Daha sonra yeni yarışmalara girdi ve kazandı. Her gün üstüne koyarak ilerleyen Blessing Awodibu Ifbb Pro oldu. Bu süreçte, büyük ve yuvarlak omuzların yanı sıra küçük bir bele sahip olan inanılmaz genetiğiyle tanınır hale geldi. Olağanüstü fiziği ve en iyisi olma arzusuyla Blessing Awodibu’dan duyacak ve görecek çok şey var.

Blessing Awodibu Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir