Bhad Bhabie

Bhad Bhabie

   

Bhad Bhabie Kimdir? Bhad Bhabie Boyu Kaç? Bhad Bhabie Kaç Kilogram? Bhad Bhabie nereli? Bhad Bhabie Kaç yaşında? Bhad Bhabie Vücut ölçüleri. Bhad Bhabie’in hayatı. Bhad Bhabie hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Bhad Bhabie Doğum Tarihi?

Bhad Bhabie 26 Mart 2003 tarihinde doğmuştur.

Bhad Bhabie Kaç Kilo?

Bhad Bhabie 55 kilogram ağırlığındadır.

Bhad Bhabie Boyu Kaç?

Bhad Bhabie boyu 165 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Skin Diamond

Bhad Bhabie Kaç Yaşında?

Bhad Bhabie 20 yaşındadır.

Bhad Bhabie Nerelidir?

Bhad Bhabie Amerikalıdır.

Bhad Bhabie Vücut Ölçüleri Nedir?

Bhad Bhabie Vücut Ölçüleri 37-25-35 inç.

Bhad Bhabie Instagram?

Bhad Bhabie Instagram.

Bhad Bhabie Biyografisi Ve Hayatı

Bhad Bhabie, gerçek adı Danielle Bregoli, 26 Eylül 2003 tarihinde Florida’da doğmuş bir Amerikalı rapçi ve şarkıcıdır. 2017 yılında, henüz 14 yaşındayken, Dr. Phil adlı bir televizyon programına annesiyle birlikte katıldı. Programda, annesiyle olan kavgaları ve küfürlü sözleri ile dikkatleri üzerine çekti. Bregoli, programdan sonra internette hızla popüler oldu ve kısa sürede milyonlarca takipçiye ulaştı.

Bhad Bhabie, 2017 yılında ilk single’ı “These Heaux”u yayınladı. Şarkı, Billboard Hot 100 listesinde 77. sıraya kadar yükseldi. Bregoli, 2018 yılında ilk EP’si “15”i yayınladı. EP, Billboard Top R&B/Hip-Hop Albums listesinde 1. sıraya kadar yükseldi.

İlgini Çekebilir!  Elisa Mazzucchelli

Bhad Bhabie, 2019 yılında ilk albümü “15”i yayınladı. Albüm, Billboard 200 listesinde 2. sıraya kadar yükseldi. Albümden çıkan “Gucci Flip Flops” adlı single, Billboard Hot 100 listesinde 6. sıraya kadar yükseldi.

Bhad Bhabie, rapçi olarak başarılı bir kariyere sahip olsa da, özel hayatı da oldukça tartışmalı. Bregoli, sık sık sosyal medyada küfürlü sözler kullanıyor. Bregoli, ayrıca uyuşturucu ve alkol bağımlılığı ile mücadele ettiğini de açıklamıştı.

Bhad Bhabie, tartışmalı kişiliği ve müziği ile dikkat çeken bir pop yıldızıdır. Bregoli, genç yaşta elde ettiği şöhretle milyonlarca hayran edinmeyi başardı. Ancak, Bregoli’nin özel hayatı da oldukça sorunlu ve bu durum, onun kariyerini olumsuz etkilemektedir.

Paylaş