Bella-Poarch

Bella Poarch

   

Bella Poarch Kimdir? Bella Poarch Boyu Kaç? Bella Poarch Kaç Kilogram? Bella Poarch nereli? Bella Poarch Kaç yaşında? Bella Poarch’in hayatı. Bella Poarch hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Bella Poarch Doğum Tarihi?

Bella Poarch 8 Şubat 1997 tarihinde doğmuştur.

Bella Poarch Kaç Kilo?

Bella Poarch 56 kilogram ağırlığındadır.

Bella Poarch Boyu Kaç?

Bella Poarch boyu 160 santimetredir.

Bella Poarch Kaç Yaşında?

Bella Poarch 26 yaşındadır.

Bella Poarch Nerelidir?

Bella Poarch Amerikalıdır.

Bella Poarch Vücut Ölçüleri Nedir?

Bella Poarch Vücut Ölçüleri 33-23-34 inç.

Bella Poarch Instagram?

Bella Poarch Instagram.

Bella Poarch Tiktok?

Bella Poarch Tiktok.

Bella Poarch Biyografisi Ve Hayatı

Bella Poarch, 8 Şubat 1997’de Filipinler’de doğdu. 13 yaşındayken ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. Poarch, TikTok’ta en çok takip edilen kullanıcılardan biridir. 2020 yılında yayınladığı “M to the B” adlı videosu, TikTok’ta en çok izlenen videolardan biri oldu.

İlgini Çekebilir!  Clara Lindblom

Poarch, 2016 yılında TikTok’a katıldı. İlk başlarda videolarını arkadaşlarıyla birlikte paylaşıyordu. Ancak kısa sürede kendi başına videolar çekmeye başladı. Poarch’un videoları, komik ve eğlenceli olduğu için kısa sürede popüler oldu. 2020 yılında yayınladığı “M to the B” adlı videosu, TikTok’ta 1 milyardan fazla kez izlendi. Bu video, Poarch’un dünya çapında tanınmasını sağladı.

Poarch, müzik kariyerine de başladı. 2021 yılında “Build a B*tch” adlı şarkısını yayınladı. Şarkı, Billboard Hot 100 listesinde 82. sıraya kadar yükseldi. Poarch, aynı zamanda bir oyuncudur. 2022 yılında “The Suicide Squad” filminde oynadı.

Poarch, sosyal medyada oldukça aktiftir. TikTok’ta 92 milyondan fazla takipçisi, Instagram’da 12 milyondan fazla takipçisi ve YouTube’da 6 milyondan fazla abonesi vardır. Poarch, sosyal medya hesaplarını kullanarak milyonlarca kişiye ulaşıyor ve onları eğlendiriyor.

İlgini Çekebilir!  Anna Kournikova

Poarch, genç bir kadın olarak büyük bir başarı elde etti. TikTok’ta en çok takip edilen kullanıcılardan biri oldu, müzik kariyerine başladı ve bir filmde oynadı. Poarch, genç neslin idollerinden biri haline geldi.

Paylaş