Belkiz Kera Rashica

Belkiz Kera Rashica

   

Belkiz Kera Rashica Kimdir? Belkiz Kera Rashica Boyu Kaç? Belkiz Kera Rashica Kaç Kilogram? Belkiz Kera Rashica nereli? Belkiz Kera Rashica Vücut Ölçüleri Nedir? Belkiz Kera Rashica Kaç yaşında? Belkiz Kera Rashica Youtube? Belkiz Kera Rashica Instagram? Belkiz Kera Rashica TikTok? Belkiz Kera Rashica ’in hayatı. Belkiz Kera Rashica hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler

Belkiz Kera Rashica Doğum Tarihi?

Belkiz Kera Rashica 1995 tarihinde doğmuştur.

Belkiz Kera Rashica Kaç Kilo?

Belkiz Kera Rashica 65 kilogram ağırlığındadır.

Belkiz Kera Rashica Boyu Kaç?

Belkiz Kera Rashica boyu 170 santimetredir.

Belkiz Kera Rashica Kaç Yaşında?

Belkiz Kera Rashica 28 yaşındadır.

Belkiz Kera Rashica Nerelidir?

Belkiz Kera Rashica Kosovalıdır.

Belkiz Kera Rashica Vücut Ölçüleri Nedir?

Belkiz Kera Rashica Vücut Ölçüsü 34-27-36 inç.

Belkiz Kera Rashica Instagram?

Belkiz Kera Rashica Instagram.

Belkiz Kera Rashica Biyografisi Ve Hayatı

Belkiz Kera Rashica, 1995 yılında Kosova’da doğdu. 2023 yılında Beşiktaş’da oynayan Kosovalı futbolcu Milot Rashica ile evlidir. Çift, iki çocuk sahibidir.

Belkiz Kera Rashica, Kosovalı bir sosyal medya fenomeni ve moda bloggerıdır. 1995 yılında Kosova’nın Vushtrri şehrinde doğdu. 2013 yılında Kosova Güzellik Yarışması’nda birinci oldu ve bu sayede 2014 yılında Miss Universe yarışmasına katılmaya hak kazandı.

İlgini Çekebilir!  MrBeast (Jimmy Donaldson)

Rashica, Miss Universe yarışmasında Kosova’yı temsil etti ve yarı finale kaldı. Yarışmadan sonra sosyal medyada aktif olarak paylaşım yapmaya başladı ve kısa sürede takipçi sayısını arttırdı. Günümüzde Instagram’da 70 binden fazla takipçisi var.

Rashica, moda ve güzellik alanındaki çalışmalarıyla tanınmaktadır. Kendi markası olan bir kozmetik markası ve bir giyim markası bulunmaktadır. Ayrıca, Kosova’da bir moda okulunun kurucusudur.

Rashica, Kosova’nın en başarılı sosyal medya fenomenlerinden biridir. Çalışmalarıyla Kosova’yı dünya çapında tanıtmaktadır.

Paylaş