Becky Lynch

Becky Lynch

   

Becky Lynch Kimdir? Becky Lynch Boyu Kaç? Becky Lynch Kaç Kilogram? Becky Lynch nereli? Becky Lynch Vücut Ölçüleri Nedir? Becky Lynch Kaç yaşında? Becky Lynch Youtube? Becky Lynch Instagram? Becky Lynch TikTok? Becky Lynch ’in hayatı. Becky Lynch hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler

Becky Lynch Doğum Tarihi?

Becky Lynch 30 Ocak 1987 tarihinde doğmuştur.

Becky Lynch Kaç Kilo?

Becky Lynch 61 kilogram ağırlığındadır.

Becky Lynch Boyu Kaç?

Becky Lynch boyu 168 santimetredir.

Becky Lynch Kaç Yaşında?

Becky Lynch 36 yaşındadır.

Becky Lynch Nerelidir?

Becky Lynch İrlandalıdır.

Becky Lynch Vücut Ölçüleri Nedir?

Becky Lynch Vücut Ölçüsü 36-26-37 inç.

Becky Lynch Instagram?

Becky Lynch Instagram.

Becky Lynch Biyografisi Ve Hayatı

Becky Lynch, İrlandalı profesyonel güreşçidir. Şu anda WWE’de SmackDown’da yarışmaktadır. WWE’nin en popüler kadın güreşçilerinden biri olarak kabul edilir ve “The Man” lakabıyla tanınır.

İlk yılları ve kariyeri

Lynch, 30 Ocak 1987’de Dublin, İrlanda’da doğdu. Çocukken profesyonel güreş hayranıydı ve erkek kardeşi Gonzo de Mondo’nun güreş maçlarını izledi. 15 yaşında profesyonel güreşe başlamaya karar verdi ve Fergal Devitt ve Paul Tracey’den eğitim aldı.

İlgini Çekebilir!  Chris Evans

Lynch, 2005 yılında bağımsız güreş federasyonlarında Rebecca Knox adıyla güreşmeye başladı. 2007 yılında WWE ile sözleşme imzaladı ve NXT’ye gönderildi. NXT’de “K-Nox” lakabıyla güreşti ve 2009 yılında ilk NXT Kadınlar Şampiyonu oldu.

WWE’deki kariyeri

Lynch, 2010 yılında WWE’nin ana kadrosuna katıldı ve “Rebecca Reilly” lakabıyla güreşmeye başladı. 2012 yılında “Becky Lynch” lakabını kullanmaya başladı.

Lynch, WWE’de çok başarılı bir kariyere sahip oldu. 2016 yılında WWE Kadınlar Şampiyonu oldu ve bu unvanı 231 gün boyunca elinde tuttu. 2018 yılında Raw ve SmackDown Kadınlar Şampiyonu oldu ve bu unvanları aynı anda elinde tutan ilk kadın güreşçi oldu.

Lynch, 2019 yılında “The Man” lakabını kullanmaya başladı ve bu lakapla birlikte WWE’nin en popüler kadın güreşçilerinden biri oldu. 2019 yılında WrestleMania 35’te Raw ve SmackDown Kadınlar Şampiyonluğu için Charlotte Flair ve Ronda Rousey ile karşılaştı ve maçı kazanarak her iki unvanı da ele geçirdi. Bu, WWE tarihinde bir kadın güreşçi tarafından kazanılan ilk Triple Crown oldu.

İlgini Çekebilir!  Feride Özdinç

Lynch, 2020 yılında hamile olduğunu duyurdu ve WWE’den ayrıldı. 2021 yılında kızı Roux’u dünyaya getirdi. 2022 yılında WWE’ye döndü ve SmackDown Kadınlar Şampiyonu oldu.

Özel hayatı

Lynch, WWE güreşçisi Seth Rollins ile evlidir.

Başarıları

  • 2009 NXT Kadınlar Şampiyonu
  • 2016 WWE Kadınlar Şampiyonu
  • 2018 Raw ve SmackDown Kadınlar Şampiyonu
  • 2019 WrestleMania 35 Kadınlar Şampiyonası
  • 2022 SmackDown Kadınlar Şampiyonu
Paylaş