Ashley Horner

Ashley Horner

   

Ashley Horner Kimdir? Ashley Horner Boyu Kaç? Ashley Horner Kaç Kilogram? Ashley Horner nereli? Ashley Horner Kaç yaşında? Ashley Horner Vücut ölçüleri. Ashley Horner’in hayatı. Ashley Horner hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Ashley Horner Boyu Kaç?

Ashley Horner boyu 163 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Bryan McCormick

Ashley Horner Kaç Kilo?

Ashley Horner 55kg ağırlığındadır.

Ashley Horner Nereli?

Ashley Horner Amerikalıdır.

Ashley Horner Doğum Tarihi?

Ashley Horner 22 Şubat 1984 tarihinde doğmuştur.

Ashley Horner Kaç Yaşında?

Ashley Horner 39 yaşındadır.

Ashley Horner Biyografisi ve Hayatı

Ashley Horner, lisedeyken sporla ilk kez ilgilenmeye başladı. Hatırlayabildiğinden beri hep sağlıklı bir hayat yaşamıştı. Ashley futbol oynadı ve yıllarca jimnastikten zevk aldı. Annesinin yaşam tarzını daha sağlıklı olacak şekilde yavaşça değiştirdiğini gördüğünü hatırlıyor ve bu süreçte Ashley’nin zindeliğe yaklaşımını değiştirmeye başladı.

Evlendikten ve oğlunu doğurduktan sonra, hamileliği boyunca 45 kilo daha kazandı. Ancak hamileliğinden önce her zaman formda, zayıf ve sağlıklı kalacağı konusunda kararlıydı, ne yazık ki Ashley için durum böyle değildi.

İlgini Çekebilir!  Amanda Seyfried

Oğlunun doğumunu takip eden aylar, ne kadar kilo aldığını yavaş yavaş anlamaya başladı. Ashley, “Oğlum doğduktan sonra ayları asla unutmayacağım, aynanın karşısında durdum ve gördüklerimden dehşete düştüm!”

Yeni doğan oğluna bakmak tam zamanlı bir işti, günlerce duş almadığını ve korkunç hissettiğini hatırlıyor. Bu noktadan sonra bir değişiklik yapması ve işleri tersine çevirmesi gerektiğini biliyordu.

Ashley, Cape Cod America’da düzenlenen ilk figür yarışmasını eğitmek ve hazırlamak için kendini taahhüt etti. Yarışma 19 Nisan 2008 tarihinde yapıldı.

Yerel bölgesinde fitness ve yarışma hazırlıklarını bilen biriyle iletişime geçti. Ashley o zamanlar çok az şey biliyordu, ama bu kişi hayatını sonsuza dek değiştirecekti. Rhonda Finlayson onun adıydı ve ona hayal edebileceği her şeyi öğretti. Diyet, beslenme ve yarışma hazırlığıyla ilgili her şey.

İlgini Çekebilir!  Renata Valliulina

Vücudunun dramatik bir şekilde değişmeye başlaması uzun sürmedi. Kollarının büyüdüğünü gördü, bacakları ve karın kasları şekillenmeye başladı. Spor salonundaki tüm saatler ve besleyici yiyecekler yemek işe yaradı. Ashley ilk yarışmasını kazandı ve ilk galibiyetinden bu yana birçok yarışmada yarışmaya devam etti.

Ashley Horner instagram’da ashley.horner kullanıcı adıyla yaklaşık 750bin takipçiye, youtube’da 35bin aboneye sahiptir.

Ashley Horner Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

2012 Bodybuilding.com BodySpace Spokesmodel 3.

2011 NPC West Coast Classic Bodybuilding, Figure and Bikini Championships 1.

2011 NPC West Coast Classic Bodybuilding, Figure and Bikini Championships 1.

2008 OCB Spirit of America 1.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir