Arda Guler

Arda Güler

   

Arda Güler Kimdir? Arda Güler Hangi Mevkide Oynuyor? Arda Güler Hangi Ayak? Arda Güler Değeri Nedir? Arda Güler Boyu Kaç? Arda Güler Hangi Takımda Oynuyor? Arda Güler Nereli? Arda Güler Kaç yaşında? Arda Güler Doğum Tarihi Ne Zaman? Arda Güler hayatı. Arda Güler hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Arda Güler Hangi Takımda Oynuyor?

Arda Güler Fenerbahçe’de oynamaktadır.

Arda Güler Nereli?

Arda Güler Türkiyelidir.

Arda Güler Hangi Mevkide Oynuyor?

Arda Güler Orta saha – On Numara Pozisyonunda oynuyor.

Arda Güler Doğum Tarihi?

Arda Güler 25 Şub 2005 tarihinde doğmuştur.

Arda Güler Kaç Yaşında?

Arda Güler 18 yaşındadır.

Arda Güler Hangi Ayak?

Arda Güler sol ayaktır.

Arda Güler Boyu Kaç?

Arda Güler 1,76m boyundadır.

Arda Güler Değeri Nedir?

Arda Güler değeri 15.00 mil. €’dur.

Arda Güler Biyografisi Ve Hayatı

Arda Güler, Süper Lig kulübü Fenerbahçe için hücum orta saha oyuncusu olarak oynayan Türk profesyonel bir futbolcudur. Türkiye’nin en umut verici genç oyuncularından biri olarak kabul ediliyor ve “yeni Alex” olarak anılıyor.

İlgini Çekebilir!  Kamaru Usman

Arda Güler, 2005 yılında Altındağ, Türkiye’de doğdu. Gençlik kariyerine 2019’da Fenerbahçe’nin altyapı akademisine katılmadan önce yerel kulüp Gençlerbirliği SK Altyapı’da başladı. Fenerbahçe için ilk profesyonel maçına 19 Ağustos 2021’de, 16 yaşında çıktı.

Arda Güler, Türk futbolunda kısa sürede adından söz ettirdi. Top sürme becerileri, pas yeteneği ve vizyonuyla övüldü. Ayrıca yaşının ötesinde bir olgunluk sergiledi ve takım arkadaşlarına şans yaratma becerisiyle Alex ile karşılaştırıldı.

2022-23 sezonunda Fenerbahçe formasıyla 35 maça çıkan Güler, 6 gol atıp 7 asist yaptı. 2021-22 sezonunda Türkiye Futbol Federasyonu Yılın Genç Oyuncusu seçildi.

Arda Güler henüz 18 yaşında ama dünya çapında bir oyuncu olabilecek potansiyele sahip. Bir yıldız olmak için gereken tüm özelliklere sahip ve şimdiden Türk futbolunda bir sonraki büyük şey olma potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor.

İlgini Çekebilir!  Michael B. Jordan

Arda Güler Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir